کنعانی‌زادگان ۱٫۴ میلیارد تومان هزینه روی دست استقلال گذاشت

کنعانی‌زادگان 1.4 میلیارد تومان هزینه روی دست استقلال گذاشت
مدافع جنجالی برای پیوستن به استقلال یک میلیارد گرفته و حالا با توجه به اینکه استقلال چهارصد میلیون هم باید بابت قراردادش به پرسپولیس بپردازد در کل نزدیک یک میلیارد و نیم برای آبی ها آب خورده!

به گزارش سایت خبری ممتاز نیوز:حوالی ظهر دیروز خبری روی خروجی سایت‌ها آمد که نشان می‌داد استقلال از بابت بازی کردن محمدحسین کنعانی‌زادگان خیالش راحت شده است.خبر این بود: «باشگاه استقلال و پرسپولیس با هم بر سر کنعانی‌زادگان به توافق رسیدند و سازمان لیگ کارت بازی این مدافع را صادر کرده.» اما در ادامه این خبر آمده بود که باشگاه استقلال باید بابت رضایتنامه این بازیکن ۴۰۰ میلیون به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

 برای اینکه از صحت وسقم ماجرا مطلع شویم به سراغ شهبازی یکی از مسئولان سازمان لیگ رفتیم. شهبازی در این زمینه گفت: «بله این خبر درست است. کارت بازی کنعانی‌زادگان را صادر کردیم.»اما رای کمیته انضباطی که اعلام نشد؛ پس چطور این بازیکن می‌تواند بازی کند؟ این مقام مسئول در پاسخ به این سوال می‌گوید: «مسئولان دو باشگاه در این ارتباط با هم به توافق رسیدند و ما هم بعد از این توافق، کارت بازی کنعانی‌زادگان را صادر کردیم.»

 گفته می‌شود چهارصد میلیون بابت رضایتنامه این بازیکن پرداخت شده تا باشگاه پرسپولیس رضایتنامه‌اش را صادر کند! شهبازی در این زمینه می‌گوید: «من در جریان این ماجرا نیستم. مهم این بود که بین دو باشگاه توافق انجام شد و ما کارت بازی این بازیکن را صادر کردیم.»

 بعد از اظهارنظر‌های شهبازی به سراغ توفیقی یکی از مسئولان باشگاه استقلال رفتیم تا مشخص شود دو باشگاه برسر چه مبلغی با هم به توافق رسیدند اما توفیقی جواب نداد تا این مساله همچنان مبهم بماند اما وجه اصلی این ماجرا بازیکنی بود که گفته می‌شود برای پیوستن به استقلال یک میلیارد گرفته است و حالا با توجه به اینکه استقلال چهارصد میلیون هم باید بابت قراردادش بپردازد در کل کنعانی‌زادگان نزدیک یک میلیارد و نیم از استقلال گرفته! که این مساله می‌تواند قابل تامل باشد.

 مدافع جنجالی استقلال اما بعد از صدور کارتش در مورد ماجرای پیش آمده گفت: «همراه با مسئولان استقلال و مدیر برنامه هایم به سازمان لیگ مراجعه کردم. خدا را شکر می‌کنم پس از جلسه‌ای که داشتیم کارت بازی‌ام را دریافت کردم. باید اینجا از علیرضا منصوریان تشکر کنم. استقلالی‌ها مطمئن باشند جواب خوبی شان را با بازی‌های خوب داده و جانم را هم برای استقلال می‌دهم. من یک قولی به منصوریان دادم که آخر فصل من بهترین بازیکن استقلال خواهم بود.»

تاریخ انتشار خبر: ۲۵ July 2016 | 6:27 am
باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *