گزارشی از رونمایی سه خودروی تازه سایپا

گردآوری توسط مجله خودرو ممتاز نیوز

سایپا در مراسمی برای رونمایی از سه محصول تازه خود، سنگ تمام گذاشت. این در حالیست که این روزها زمزمه هایی برای فروش سهام سایپا به چینی ها هم به گوش می رسد.

مراسم رونمایی محصولات تازه سایپا

مراسم رونمایی محصولات تازه سایپا

سایپایی ها ناگهان در گیر و دار مذاکره ایران خودرو با شرکتهای غربی، به سراغ شرکتهای نوپای چینی رفته اند و محصولاتی ناشناخته را روانه بازار می کنند. سدان چینی زوتای S300 و شاسی بلند بی نام و نشانتر Brilliance V5 از محصولات این گرایش تازه می باشند.

سدان زوتای S300 با قیمت پایه 72 میلیونی

سدان زوتای S300 با قیمت پایه ۷۲ میلیونی

برای خالی نماندن عریضه، رنو ساندرو یا لوگان هاچ بک که چند سالیست صحبت مونتاژ آن “به زودی” از سوی پارس خودرو شنیده می گردد، بار دیگر با نام B90 و با وعده عرضه در سال آینده رونمایی شد. قیمت ساندرو هم از ۴۰ میلیون تومان آغاز می گردد.

سایپا 232

سایپا ۲۳۲

اما جالبترین محصول این نمایش، خودروی سایپا ۲۳۲ با نام اولیه زیما بود که دارای یک موتور ۱۵۰۰ سی سی و طراحی شده توسط سایپا است. این سدان در کلاس B همان فیس لیفت تیبا محسوب می گردد و در محدوده قیمتی ۲۶ تا ۲۸ میلیون قرار دارد و البته برای نامگذاری نهایی آن فراخوان داده شده است. جالب اینکه در تبلیغات این خودرو، سایپا از مزیتهای منحصر به فرد این خودرو که سبب موفقیت و استقبال در بازارهای جهانی می گردد، گفته بود که بعد از رونمایی هیچ چیز منحصر به فردی در آن دیده نشد. سایپا با عرضه انواع خودروهای چینی و همچنین نمونه های هاچ بک ساندرو و تیبا، امیدوار است سال پر رونق و پر سودی را در پیش داشته باشد.

۲۰

اسفند


سایپا 232


ایستگاه سایپا اخبار خودروهای داخلی


فیسبوک


۲۶۲ بازدید کننده


مجله پدال
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ