گزارش ۱۰۰ روزه رئیس‌جمهور امیدواری را در کشور تقویت کرد

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه گزارش ۱۰۰روزه رئیس‌جمهور امیدواری را در کشور تقویت کرد گفت: روحانی از نقد دولت‌های قبل بپرهیزد.

خانه ملت نوشت: غلامعلی حدادعادل ارائه گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت یازدهم از سوی رئیس‌جمهور در سه شنبه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: گزارش رئیس‌جمهور بسیار مطلوب بود، زیرا این اقدام انتظار مردم و از حقوق دولت بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دکتر روحانی در مصاحبه تلویزیونی خود بر نقش مردم در حل مشکلات کشور تأکید کرد، افزود:‌ رئیس‌جمهور در این گزارش سعی کرد که امیدواری را در کشور تقویت کند که از این جهات گزارش خوبی بود.

با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور از آغازین روزهای دولت یازدهم کمتر به نقد دولت‌های قبل پرداخته بود، تصریح کرد: در گفت و گوی زنده تلویزیونی به نظر می‌رسید که تصمیم دکتر روحانی در این رابطه عوض شده، به شخصه فکر می‌کنم که اگر رئیس جمهور در اظهارات و سخنرانی‌های خود روش قبلی را ادامه دهد و از نقد دولت نهم و دهم بپرهیزد، بسیار بهتر است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس افزود: رئیس جمهور به‌جای جزیی‌نگری در اقدامات و عملکرد دولت قبل، باید به کلیات مسائل و راه‌حل‌ مشکلات کشور بپردازد.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *