گلزنی نوری به مهاجم استقلال!

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

استقلال

 

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۹:۰۰ امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را جهت دیدار مقابل سپاهان در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار کرد.

در تمرین امروز آبی‌پوشان هاشم بیک‌زاده، خسرو‌ حیدری، احمد جمشیدیان و ساموئل غایب بودند ضمن آنکه امیر قلعه‌نویی از ابتدای تمرین برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان را زیر نظر گرفت.

*قبل از آغاز تمرین امروز مجید صالح برای دقایقی با بازیکنان این تیم به صحبت پرداخت.

*سیدمهدی رحمتی با ۱۰ دقیقه تاخیر در تمرین امروز این تیم شرکت کرد.

*پژمان نوری که به همراه فرزندش به محل تمرین آمده بود برای دقایقی از محمد قاضی خواست تا با فرزند خردسالش فوتبال بازی کند. جالب اینجا بود که محمد قاضی دروازه‌بان شد و پسر نوری گل‌های جالبی را به مهاجم استقلال می‌زد.

*حنیف عمران‌زاده و سیاوش اکبر‌پور دو بازیکنی بودند که در ابتدای تمرین با سرمربی تیم‌شان به صحبت پرداختند.

*آندرانیک تیموریان و جواد نکونام دو بازیکنی که در سفر استقلال به تبریز غایب بودند امروز در کارهای گروهی تیم‌شان شرکت کردند.

*بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل گسترش فولاد حضور داشتند بیشتر تمرین ریکاوری انجام دادند و بقیه بازیکنان کارهای سنگین را پشت سر گذاشتند. البته پژمان نوری و آرش برهانی دو بازیکنی بودند که در فوتبال داخل تیمی با سایر بازیکنان به میدان رفته و نزدیک به ۹۰ دقیقه تمرین سنگین انجام دادند.

*فرهاد مجیدی دیگر بازیکنی بود که پس از پایان تمرین ریکاوری ورزشگاه را ترک کرد.

*یک هافبک صربستانی در تمرین امروز استقلال حاضر بود.

*امیرحسین صادقی و محمد قاضی دو بازیکنی بودند که بعد از پایان تمرین به بازی تنیس فوتبال پرداختند.

*حدود ۲۰۰ نفر از تماشاگران تیم استقلال در تمرین امروز این تیم حاضر شدند.

*طرفداران استقلال در حاشیه تمرین امروز این تیم در خصوص برخورد احتمالی با مجتبی جباری در بازی روز پنجشنبه صحبت می‌کردند. تعدادی اعتقاد داشتند اکثریت مردم جباری را نمی‌پذیرند و عده‌ای دیگر معتقد بودند جباری در ورزشگاه تشویق می‌شود.

*تمرینات تیم استقلال فردا مجددا از ساعت ۱۹:۰۰ پیگیری خواهد شد و آبی‌پوشان روز پنجشنبه در دومین دیدار خود در لیگ برتر میزبان سپاهان خواهند بود.

 

فارس

http://khanevarzesh.com | خانه ورزش
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ