گل باران کارگران تهرانی در روز کارگر

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت – ۱۰:۵۳:۱۰ ق.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس

برنامه های فرهنگ سرای کار در هفته کارگر اعلام شد:

بزرگنمایی:  

خبرگزاری آریا- همزمان با روز جهانی  کارگر با اهدای گل توسط همیاران فرهنگی  فرهنگسرای کار از بیش از  ۱۰۰۰ کارگر  تهرانی تقدیر می شود.
به گزارش خبرگزاری آریا،«سید مهدی شریف زاده»رئیس فرهنگسرای کار با اعلام این خبر گفت: در هفته کار وکارگر با توجه فعالیت تخصصی این مجموعه فرهنگی، برنامه هایی در زمینه های حضور در مرقد امام(ره)، حضور کارگران در نماز جمعه، عیادت از کارگران بیمار و….پیش بینی شده است اما مهمترین برنامه ای که با مشارکت شهرداری  وشورایاری منطقه اجرا می شود،اهدای گل به بیش از ۱۰۰۰کارگر فعال تهرانی  است.
وی افزود:این کارگران با توجه به قرار داشتن منطقه ۹ درمحدوده کارخانه ها وکارگاه ها  از بین ده ها هزار کارگر انتخاب شده اند ودر روز کارگر با تعطیل شدن کارگاه ها با اهدای گل وبسته های آموزشی از آنها تقدیر می شود.
شریف زاده درباره فعالیت های فرهنگ سرای کار برای کارگران گفت: با توجه به رسالت این مجموعه در حوزه فرهنگ سازی برنامه های متعددی اجرا می شود که بیشترین مخاطب آن کارگران وکارفرمایان هستند.در این زمینه می توان برپایی کلاس های آموزشی برای کارگران وکسبه ، هماهنگی با رادیو اقتصاد برای معرفی توانمندی های کارآفرینان ، برگزاری نشست های ماهیانه در حوزه کار وکارآفرینی و….اشاره کرد.
وی از ارائه خدمات مشاوره به کارگران وکارفرمایان آنها هم خبر داد وگفت: در دوره های مشاوره افراد با حقوق خود آشنا شده وزمینه ای فراهم می شود تا از امکانات رایگان بهره مند شوند. همچنین در فرهنگسرای کار موضوع حمایت از مشاغل خانگی پیگیری می شود وبا هماهنگی وزارت کار در نظر داریم نمایشگاه های فصلی را راه اندازی کنیم.
وی نتیجه انجام تمامی این فعالیت ها را آشنایی شهروندان به ویژه کارگران باحقوق  خود می داند ومی گوید: با انجام این فعالیت ها افراد با مقوله کار وکارگری آشنا شده ونگرش های فعلی تغییر پیدا می کند.  علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند  به فرهنگ سرای کار به نشانی بزرگراه یادگار امام ، تقاطع خیابان هاشمی ، فرهنگ سرای کار مارجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۰۲۹۰۶۰ تماس حاصل نمایند.

 

 

 

کد خبر: ۲۰۱۲۰۴۳۰۱۰۵۳۱۰۴۹۶


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *