گوگل از موتورولا شاکی است

۱۳م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

فاوانیوز: موتورولا از نوآوری‌ها و استانداردهای گوگل عقب‌مانده است و این برای گوگل که چندی پیش این شرکت تولیدکننده تلفن همراه را خرید، اصلا خوب نیست!

حدود ۹ ماه قبل گوگل شرکت تولیدکننده تلفن‌های همراه موتورولا را خریداری کرد، اما هیچ یک از گوشی‌هایی که هم‌اکنون در شرکت موتورولا تولید می‌شود، استانداردهای گوگل را ندارد.

حدود ۹ ماه قبل که گوگل شرکت تولیدکننده تلفن‌های همراه موتورولا را خریداری کرد، خط تولید ۱۸ ماهه این شرکت را نیز در اختیار گرفت و مجبور به ادامه تولید محصولات آن طی دوره زمانی یاد شده شد.

این امر سبب شد تا گوشی‌هایی از جمله RAZR HD و RAZR M زیر نظر گوگل تولید شوند. اما این طور که خبرها تازه انتشار یافته نشان می‌دهد، هیچ یک از گوشی‌هایی که هم‌اکنون در شرکت موتورولا تولید می‌شوند استانداردهای شرکت گوگل را ندارند.

“پاتریک پیچت”(Patrick Pichette) مدیر مالی شرکت گوگل طی سخنرانی خود در یک کنفرانس توضیح داد که خط تولید محصولات کنونی شرکت موتورولا استانداردهای مورد نظر گوگل را ندارد و در آن نوآوری و تحول دیده نمی‌شود.

این مسئله‌ای بوده که گوگل صراحتاً به آن اشاره کرده اما با این وجود پیچت در صحبت‌های خود تنها به این مسئله اشاره نکرده است.

وی همچنین گفت: «زمانی که ما شرکت موتورولا را خریدیم به ‌اجبار خط تولید ۱۸ ماهه آن را نیز در اختیار گرفتیم که هم‌اکنون ما را دچار مشکل کره است. گوگل که همواره موج آتی و سری محصولات مجهز به آخرین فناوری‌ها را وارد بازار می‌کند، هم‌اکنون مجبور به تولید چنین محصولاتی است».

شایعات انتشار یافته حاکی از آن است که گوگل هم‌اکنون با همکاری موتورولا به تولید گوشی هوشمند X Phone در شرکت موتورولا مشغول است و که احتمال می‌رود امسال در کنفرانس Google I/O معرفی شود.

منبع: خبرگزاری فارس

فاوا نیوز
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ