یک بروزرسانی بزرگ دیگر برای اینستاگرام در راه است

بروزرسانی جدید اینستاگرام اجازه می‌دهد دوستانتان بتوانند به آلبوم تصویری پست شما عکس اضافه کنند.

یک بروزرسانی بزرگ دیگر برای اینستاگرام در راه است

به گزارش ممتاز نیوز، «آدام موسری»، رئیس اینستاگرام، اعلام کرد که این شرکت درحال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های مشترک با دوستان خود ایجاد کنند. به عبارت ساده‌تر، با این ویژگی می‌توانید عکس‌ها ویدیوهای خود را به‌صورت یک پست مشارکتی همراه با دوستان خود آپلود کنید.

موسری در شبکه‌ اجتماعی تردز به این ویژگی درحال‌توسعه اشاره کرده است. به گفته او، هنگام ساخت چنین پست‌های مشترکی همچنین می‌توانید تأیید کنید که کدام افراد بتوانند تصویر خود را به پست اضافه کنند.

آزمایش قابلیت انتشار آلبوم‌های تصویری مشارکتی در اینستاگرام

هنگامی که این ویژگی فعال شود، مانند تصویر زیر، فالوورهای شما دکمه جدیدی با عنوان «Add to post» را مشاهده خواهند کرد. با کمک این دکمه جدید می‌توانند عکس‌ها و ویدیوهای موردعلاقه خود را آپلود کنند. البته این تصاویر فقط پس از تأیید شما برای همه نمایش داده خواهند شد.

مشخصاً ویژگی در دست توسعه اینستاگرام می‌تواند ارسال پست‌های جدید توسط کاربران را تا حدی ساده‌تر کند یا حتی آن‌ها را به اشتراک‌گذاری بیشتر تشویق کند. به عنوان مثال، از طریق این ویژگی به همراه دوستان خود می‌توانید یک آلبوم عکس مشترک از سفرتان پست کنید.

این اولین‌بار نیست که متا به سراغ ویژگی مبتنی بر همکاری در اینستاگرام می‌رود. درحال‌حاضر این شبکه اجتماعی دارای ویژگی نسبتاً مشابه دیگری با نام Collaborative Collections است که از طریق آن کاربران می‌توانند پست‌های اینستاگرام را در یک مجموعه مشترک با دیگران ذخیره کنند.

در چند وقت گذشته قابلیت‌های دیگری نیز توسط متا آزمایش شده است. ازجمله آن‌ها می‌توان به امکان تبدیل تصاویر به استیکر برای ریلز و استوری اشاره کرد. قابلیت ایجاد نظرسنجی در قسمت نظرات و ساخت لیست‌های متعدد برای اشتراک‌گذاری استوری‌ها ازجمله ویژگی‌های در دست توسعه متا هستند. علاوه‌براین، در گزارش‌های قبلی گفته شده بود که متا روی قابلیت دیگری کار می‌کند که با آن می‌توان محتواهای ذخیره‌شده خود را برای تمام افراد قابل مشاهده کرد.

انتهای پیام/


پلاس
فضای مجازی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.