یک تغییر تازه در سریال کلاه پهلوی / شهبازیان رفت انتظامی آمد

۰۵اردیبهشت،

 به گزارش روابط عمومی این سریال تلویزیونی، تاکنون ۲۷ قسمت از این سریال تلویزیونی پخش شده و جمعه ششم اردیبهشت ماه با پخش قسمت بیست و هشتم، مخاطبان شاهد تغییراتی تازه در روند قصه خواهند بود. در این قسمت کریم (با بازی امین حیایی) به تهران می‌آید و پس از مدت‌ها با بلانش دیدار می‌کند. بلانش در خیابان لاله زار تهران یک مزون زنانه را اداره می‌کند و از دیدن کریم در لباس شهربانی غافلگیر می‌شود.
حضور کریم در تهران زمینه‌ای برای استخدام او در اداره سیاسی را فراهم می‌کند که این امر به واسطه خدمات او در کشف حجاب صورت می‌گیرد. خرید خانه توسط صمصام در تهران و اسباب کشی او و مه لقا به تهران نیز از دیگر اتفاقهای قسمت بیست و هشتم این سریال است.
همچنین از این قسمت موسیقی سریال توسط «مجید انتظامی» ساخته خواهد شد. در ۲۷ قسمت قبل فریدون شهبازیان سازنده موسیقی متن کلاه پهلوی بوده است. مجید انتظامی تاکنون برای سریال‌های تنها‌ترین سردار، مردان آنجلس و شیخ بهایی موسیقی ساخته و کلاه پهلوی چهارمین همکاری وی با تلویزیون در ساخت موسیقی متن سریالی تاریخی محسوب می‌شود.
این سریال در ۵۴ قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی «محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و ۹ ماه از آغاز پخش آن می‌گذرد. پخش کلاه پهلوی تا پاییز سال آینده ادامه خواهد داشت.

۵۷۵۷

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ