یک مامور انتظامی در سیستان و بلوچستان به شهادت رسید

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شهادت یک مامور انتظامی در مسیر ایرانشهر – خیرآباد خبر داد.

یک مامور انتظامی در سیستان و بلوچستان به شهادت رسید

به گزارش ممتاز نیوز، سردار احمد طاهری اظهارداشت: یک مامور انتظامی عصر امروز در مسیر خیرآباد – ایرانشهر در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید.

وی ادامه داد: در این درگیری متاسفانه سه نفر دیگر از ماموران انتظامی مجروح می‌شوند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این درگیری مقداری سلاح و مهمات از اشرار مسلح کشف و ضبط می‌شود.

سردار احمد طاهری اظهارداشت: مأموران یگان تکاوری ۱۱۲ عمار ایرانشهر در حین گشت زدن برای تامین امنیت در محورهای مواصلاتی در حوالی روستای خیرآباد از توابع شهرستان ایرانشهر مورد حمله گروهک تروریستی قرار می‌گیرند که در این درگیری گروهک تروریستی با سلاح کلاش اقدام به تیراندازی به سمت خودروی یگان تکاوری نموده که منجر به حریق و انفجار خودرو میگردد که  استوار دوم محسن رضایی از مأموران جان برکف پلیس استان به فیض شهادت نائل می گردد.

 وی با اشاره به هجمه سنگین آتش و درگیری مسلحانه با تروریست های کور دل افزود : ماموران با رشادت و ایستادگی گروهک تروریستی را زمین گیر و یک نفر از تروریست ها را به هلاکت رسانده و  تعدادی زخمی  و متواری که منطقه در حال پاکسازی است.
وی با اشاره به حمله ناجوانمردانه و غافلگیرانه گروهک تروریستی به ماموران یگان تکاوری خاطر نشان کرد: در این حمله متاسفانه یکی از مأموران پلیس شهید و ۳ همکار پرتلاش دیگر مجروح  که پس از پایان درگیری از گروهک  یک دستگاه پژو ۴۰۵ سرقتی و ۲ قبضه سلاح کلاش با تعداد زیادی فشنگ جنگی و یک قبضه سلاح آرپیجی ۷ با ۲ پرتابه و خرج کشف گردید.  

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تلاش برای دستگیری دیگر عاملان شهادت پلیس وظیفه شناس آغاز و تروریست های کور دل بدانند با حملات ناجوانمردانه و به شهادت رساندن مأموران جان برکف پلیس عزم ما بیش از پیش برای مقابله با اقدامات کور تروریست ها و اشرار مسلح مستحکم تر شده و امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و دشمنان قسم خورده نظام نخواهند توانست به اهداف شوم و شیطانی خود که ایجاد ناامنی و برهم زدن امنیت مردم می باشد برسند .

این شهید والامقام بنام ستوان سوم محسن رضایی اهل زاهدان و ساکن شهرستان ایرانشهر و مجرد بوده است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *