۱۵ آذر آخرین مهلت برای ارسال آثار به کنگره موبایل

مهر- دبیرخانه دائمی کنگره موبایل ایران، آخرین مهلت ارسال آثار و مقالات به این رویداد علمی در کشور را پانزدهم آذرماه سال جاری اعلام کرد.

کنگره موبایل ایران در روزهای ۲۹ بهمن تا دوم اسفندماه سال جاری در تهران برگزار می شود و براین اساس آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به این کنگره پانزدهم آذرماه و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات نیز پانزدهم دی ماه اعلام شده است؛ همچنین اعلام نتایج داوری مقالات ارسالی ۳۰ بهمن ماه خواهد بود و مقالاتی که خارج از این زمان بندی به دبیرخانه کنگره ارسال شوند مورد ارزیابی قرار نخواهند گرفت.

در این راستا محورهای تخصصی مقالات شامل خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه (Mobile VAS)، بازار و کسب و کار خدمات همراه (Mobile Business)، اپراتورها و زیرساخت (Operators and Platforms)، خدمات عمومی (دولتی) همراه (Public and Government Mobile Services)، محتوای همراه (Mobile Content)، خدمات مالی و بانکی همراه (Mobile Banking and Payment)، حفظ و وفادارسازی مشتری(Customer Loyalty)، نرم‌افزارهای همراه (Mobile Apps) و وب همراه (Mobile Web) است که علاقه مندان به مباحث علمی حوزه فناوریهای همراه می توانند مقالات مرتبط با این محورهای تخصصی را به دبیرخانه کنگره موبایل ایران ارسال کنند.

هریک از محورهای تخصصی یاد شده شامل مباحث متفاوتی است که علاقه مندان به ارسال آثار، می توانند برای اطلاع یافتن از مباحث مدنظر به نشانی اینترنتی http://iranmobilecongress.com مراجعه کنند.

همزمان با برپایی این کنگره، جشنواره نوآوریهای تلفن همراه و نمایشگاه تخصصی موبایل در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

IT Iran

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ