۳ عضو گروهک تروریستی کومله بازداشت شدند

بهزاد خوشحالی، کیارش رستمی و وحید کمالی از اعضای گروهک کومله در حین استعمال مواد مخدر در سلیمانیه عراق بازداشت شدند.

به گزارش گروه وبگردی ممتازنیوز، سایت دیده‌بان نوشت: روز دوشنبه ۲۱ بهمن ، “بهزاد خوشحالی، کیارش رستمی و وحید کمالی”،که از به اصطلاح پیشمرگان قدیمی گروهک کومله هستند در حین استعمال مواد مخدر در سلیمانیه عراق توسط پلیس این شهر دستگیر و بازداشت شدند.

ساعاتی پس از دستگیری این افراد، پلیس سلیمانیه تحقیقات مقدماتی را آغاز کرد و آنها را به زندان آسایش سلیمانیه منتقل نمود.

جالب توجه اینکه بهزاد خوشحالی ـ که دست به قلمی هم دارد و سالهاست در سایت‌های اپوزیسیون و ضد انقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران دروغ‌پراکنی کرده و حتی در نوشته‌های اخیر خود از جمهوری اسلامی، بعنوان عامل و ترویج‌دهنده مواد مخدر نام می‌برد و جمهوری اسلامی را مسبب اعتیاد جوانان معرفی می‌کرد! ـ خود به همین جرم دستگیر و بازداشت شد.

بهزاد خوشحالی از اعضای گروهک کومله

گروهک کومله به طور مستمر در شعارهای خود مبارزه با مواد مخدر را از محوری‌ترین شعارها و برنامه‌های خود اعلام می‌کنند. گفتنی است در ماه‌ها و سالهای گذشته نیز چند تن از پیشمرگان کومله به خاطر همراه داشتن و استعمال مواد مخدر، دستگیر شده بودند.

پس از دستگیری این سه نفر، گروهک کومله و سایت‌های ضد انقلاب سکوت کردند و دبیرخانه کومله نیز، طی نامه رسمی به همه افرادی که احیانا در جریان این خبر قرار گرفته‌اند، هشدار داده بخاطر وجهه خاص و نام این افراد و همچنین پیشمرگ بودن آنها، این موضوع را علنی و رسانه‌ای نکنند.

اما گروهک تجزیه‌طلب و تروریستی کومله و همچنین ضد انقلاب فراموش کرده‌اند خبرهای محرمانه‌ای از این نوع، توسط منابع مختلف خبری ما که در داخل خود این گروهک‌ها فعال هستند، محرمانه نمی‌ماند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ