۲۱م اسفند ،
«چهارمین جشنواره تجلیل از روابط عمومیهای برتر و رسانهها» امروز با حضور وزیرعلوم و سخنگوی دولت و معرفی برگزیدگان در دانشگاه پیامنور برگزار شد.
به گزارش خبرنگار دانشگاهی ایسنا، در این جشنواره خبرنگاران ایسنا در بخشهای مختلف گزارش، تیتر و خبر رتبههای اول و دومی را از آن خود کرده و لوح تقدیر دریافت کردند.
در جشنواره چهارم از میان خبرنگاران برگزیده، خبرنگاران ایسنا علی شمس رتبه اول بخش تیتر، بهنازغفاری و پدرام صادقی رتبههای اول و دوم بخش گزارش، مرجان احسانی رتبه دوم بخش خبر و شهرزاد قاسمی منجزی رتبه سوم بخش خبرگزاری (استانی) را به خود اختصاص دادند.
همچنین در این مراسم از تلاشهای فرشته هاشمی و گلاره کاویان در حوزه خبرها علمی و دانشگاهی ایسنا تجلیل شد.
اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:
بخش تیتر:
۷- اول: علی شمس خبرگزاری ایسنا
۸- دوم: شاهرخ صالحی گرهرودی خبرگزاری نسیم
۹- سوم: زهرا ساختمانیان خبرگزاری دانشجو
بخش گزارش – خبرگزاری (سراسری):
۱۰- اول: بهناز غفاری خبرگزاری ایسنا
۱۱- دوم: پدرام صادقی خبرگزاری ایسنا
۱۲- سوم: فاطمه زارعی خبرگزاری مهر
بخش خبر – خبرگزاری (سراسری):
۱- اول: زینب کارگر خبرگزاری ایرنا
۲- دوم: مرجان احسانی خبرگزاری ایسنا
۳- سوم: آسیه اسحاقی خبرگزاری پانا
بخش خبر – خبرگزاری (استانی)
– رتبه اول و دوم نداریم
۴- سوم: شهرزاد قاسمی منجزی خبرگزاری ایسنا (خوزستان)
بخش خبر – مطبوعات
– رتبه اول نداریم
۵- رتبه دوم: حسین تقیزاده روزنامه حدیث کرمان
۶- رتبه سوم: فاطمه جامعی قمصری روزنامه جمهوری اسلامی
بخش گزارش – مطبوعات (سراسری)
۱۳- اول: مریم یوشیزاده روزنامه جامجم
۱۴- دوم: مریم نظری روزنامه تهران امروز
۱۵- سوم: زهره کهندل روزنامه قدس
بخش گزارش – خبرگزاری (استانی)
– رتبه اول و دوم نداریم
۱۶- رتبه سوم: شیبا سرگزی خبرگزاری فارس (زاهدان)
بخش گزارش – مطبوعات (استانی)
– رتبه اول و دوم نداریم
۱۷- رتبه سوم: فاطمه شوشتری روزنامه شهرآرا (مشهد)
بخش مقاله – سرمقاله و تحلیل و تفسیر – مطبوعات و خبرگزاری
۱۸- اول: علی البرزی جوان آنلاین
۱۹- دوم: نفیسه انتظام روزنامه جوان
۲۰- سوم: زهرا صادقی روزنامه نسیم غرب (کرمانشاه)
بخش مصاحبه – مطبوعات و خبرگزاری
۲۱- اول: علی صالحی خبرگزاری ایمنا (اصفهان)
۲۲- دوم: مریم نظری روزنامه تهران امروز
۲۳- سوم: فاطمه زارعی خبرگزاری مهر
برگزیدگان بخش سراسری صدا و سیما
۲۴- اول: رضا نوروزی ایدلو باشگاه خبرنگاران جوان
۲۵- دوم: محبوبه دلانگیز باشگاه خبرنگاران جوان
– رتبه سوم نداریم
برگزیدگان بخش استانی صدا و سیما
۲۶- اول: مصطفی صالحینژاد صدای و سیمای خوزستان
۲۷- دوم: صفیه سرگلزایی صدا و سیمای خراسان رضوی
رتبه سوم نداریم
انتهای پیام
ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com