۱۸ و ۱۹ آبان؛ کنسرت مختاباد iبه نفع سیل‌زدگان iبهشهر در ساری

۴شنبه ۱۰م آبان iبه نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

موسیقی > کنسرت – ارکستر– ممتازنیوز:
سید عبدالحسین مختاباد،آهنگساز و خواننده شهیر،بعد از سال‌ها دوری از اجرای صحنه‌ای در سالن ورزشی سید رسول حسینی شهر زادگاهش ساری،به نفع سیلزدگان iبهشهری برنامه اجرا خواهد نمود.

به گزارش تفسیری همشهری‌آنلاین، سید عبدالحسین مختاباد که چندی پیش در گفت وگویی از آمادگی خود برای برگزاری کنسرتی iبه نفع سیلزدگان iبهشهری خبر داده بود،  با همراهی گروه رودکی در سالن سید رسول حسینی  و در روزهای ۱۸ و ۱۹ آبان ماه اجرای برنامه خوهد داشت.

مختاباد در گفت وگویی با همشهری آنلاین گفت: تدارک این برنامه و تهیه مقدمات و هماهنگی‌ها را شهردری و شورای شهر ساری بر عهده داشتند.

وی در ادامه افزود:در این کنسرت علاوه بر اجرای آثار خاطره انگیز گذشته و محلی مازندرانی،آثاری از آخرین آلبوم خود (سایه دوست) را نیز خواهم خواند.

more

سایه دوست؛تازه‌ترین کار مختاباد انتشار یافت

اعضای گروه رودکی iبه سرپرستی محسن حسینی آهنگساز و نوازنده توانمند سنتور در این کنسرت، عبدالحسین مختاباد را همراهی خواهند نمود و از نوازندگان مطرح این گروه می‌‌توان iبه آرش فلاح (نی)، مسلم علیپور (کمانچه)، کوروش بزرگپور (تمبک)، رضا دربندی (دف)، محمد دلنوازی (عود)، احسان بزرگمهر (تمبک) و مهدی وحدتی (تار) اشاره نمود.

این گروه دو سال پیش با ترکیبی متفاوت از اجرای کنونی در ساری در تالار وحدت iبه صحنه رفته بود.

مختاباد و گروه رودکی

به رغم آنکه ساری زادگاه مختاباد است،اما بارها برگزاری کنسرت او در این شهر با مشکلات و مسایل پیش‌بینی نشده‌ای روبرو شد و اکنون iبه نظر می‌رسد طلسم کنسرت ندادن این خواننده شهیر قرار است شکسته شود و بعد از سال‌ها شهروندان زادگاه او شاهد iبه صحنه رفتن او در یک اجرای زنده باشند.


RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ