outlook در ۶ ساعت اول، یک میلیون کاربر گرفت!

 مایکروسافت جایگزین هات میل را اوایل بعد از ظهر روز سه شنبه معرفی کرد و تا شب توانست کاربران زیادی را به خود جذب کند. تیم طراحی کننده این سرویس ای میلی ، نموداری را روی توئیتر گذاشتند که میزان جذب مخاطبان outlook  را در چند ساعت اولیه نشان می داد و پیشرفت آن واقعا تحسین برانگیز بود. البته این هنوز بخش کوچکی از کاربران هات میل است که به گفته comScore ، با وجود ۳۵۰ میلیون کاربر ، محبوب ترین سرویس ای میل جهان است.

هات میل یکی از اولین سرویس های ایمیل رایگان مبتنی بر وب است که در سال ۱۹۹۶ راه اندازی و یک سال بعد یعنی در سال ۱۹۹۷ توسط مایکروسافت خریداری شد. هم اکنون مایکروسافت نام این سرویس را به outlook تغییر داده و آن را با شبکه های اجتماعی یکپارچه کرده است. در عین حال طراحی قالب صفحه که به نوعی الهام گرفته از ویندوز ۸ است، روان تر شده و دیگر از درهم ریختگی های قبلی خبری نیست.

آنطور که نمودار نشان می دهد، یک میلیون نفر برای استفاده از این سرویس جدید ثبت نام کرده اند و مایکروسافت تایید کرده که هیچ کدام از این کاربران از نام مستعار برای ایجاد ایمیل های بیشتر استفاده نکرده اند. کاربران outlook می توانند برای هر اکانتشان در سال تا ۵ آدرس outlook هم ایجاد کنند.

Mashable/ماندانا سجادی

۴۰۱۲۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *