Panda Cloud Antivirus از نظر AV_Test بهترین ضدویروس رایگان جهان شد

۲۱فروردین۱۳،

 

AV-Test مرکز استاندارد ارزیابی و آزمون نرم‌افزارهای ضدویروس، ضمن انتشار یافتن تازهترین نتایج مربوط به ارزیابی برنامه‌های مشهور امنیتی،Free Panda Cloud AntiVirus را به عنوان بهترین نرم‏افزار ضدویروس رایگان در جهان معرفی کرد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در ایران، مرکز AV-Test با بررسی بیش از ۲۶ محصول امنیتی در شرایط و تهدیدات دنیای واقعی، نشان داده است محصول Free Panda Cloud AntiVirus قادر است در بخش حفاظت، ۱۰۰ درصد برنامه های مخربی را که طی یک ماه قبل در فضای وب و ایمیل‏ها گسترش یافته است را شناسایی کند.
بر اساس این گزارش، این محصول رایگان پاندا که در در مقایسه با سایر محصولات خانگی و شبکه پاندا تنها امکانات پایه‏ای یک ضدویروس را دارد، توانسته است در بخش قابلیت‏های نرم‏افزار نیز با کسب کلیه امتیازات از مجموع ۶ امتیاز، نمره ۶ را دریافت کند.
در این بخش اخطارهای غلط و انسداد اشتباه وب پایگاه اینترنتی، شناسایی نرم‏افزارهای قانونی به عنوان تروجان، اخطارهای غلط هنگام نصب نرم‏افزارهای قانونی و مسدود سازی آنها صفر اعلام شده و بهترین عملکرد را در بین سایر محصولات امنیتی به خود اختصاص داده است.
لازم به ذکر است این برای پنجمین بار متوالی است که نرم افزار Panda Cloud Antivirus Freeبه عنوان اولین نرم‌افزار رایگان ضدویروس مبتنی بر فناوری ابر، موفق به کسب تأییدیه کیفی و عملیاتی از طرف مرکز معتبر AV-Testشده است.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ