آتش مجتمع پتروشیمی بندر امام مهار شد

آتش مجتمع پتروشیمی بندر امام مهار شد

یکی از انبارها در محل پتروشیمی بندر امام دچار حریق و آتش سوزی شده که اطلاعات دقیقی از وسط آتش در دست نیست.
به گزارش سایت خبری ممتاز نیوز:برخی اخبار حکایت از آن دارد که انبار BDSR  پتروشیمی بندر امام دچار آتش سوزی شده که این خبر از سوی کارشناسان وزارت نفت تائید شده اما علت و ابعاد این حادثه مشخص نیست.بر اساس این گزارش، امیری، مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بندر امام از آتش سوزی انبار واحد تولید لاستیک مصنوعی در این مجتمع خبر داده و اعلام کرده است که هم اکنون آتش نشانان در حال مهار حریق هستند و تاکنون هیچ خسارت جانی گزارش نشده است.
آتش مجتمع پتروشیمی بندر امام مهار شد

این حادثه در یک ماه اخیر پنجمین حادثه آتش سوزی در حوزه نفتی کشور به حساب می آید و حال جای سوال دارد با وجود آنکه وزیر و معاون وزیر در حوزه پتروشیمی بارها تاکید بر نظارت و ایمنی کار در حوزه نفتی دارند چرا چنین اتفاقاتی رخ می دهد.

آتش مجتمع پتروشیمی بندر امام مهار شد
 احمد سیاحی در گفت‌وگویی با اشاره به وقوع آتش‌سوزی در یک انبار در مجتمع پتروشیمی بندر امام (ره) اظهار کرد: آتش‌سوزی عصر امروز در انبار مواد اولیه لاستیک مجتمع پتروشیمی رخ داد که دود غلیظی به دنبال داشت. این آتش‌سوزی دقایقی پیش و پس از حدود ۵ ساعت عملیات اطفا حریق مهار شده است.

وی افزود: دود ناشی از این آتش‌سوزی در وسعتی نبوده که بتواند تهدیدی برای شهروندان باشد.

معاون عمرانی استانداری خوزستان در خصوص علت وقوع این حادثه گفت: علت وقوع این آتش‌سوزی در حال بررسی است و پس از مشخص شدن علت دقیق اعلام خواهد شد.

تاریخ انتشار خبر: ۷ August 2016 | 4:31 am
باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ