آخرین وضعیت پرونده جنایت در خیابان گاندی

قاضی فریدون امیرآبادی فراهانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت : با توجه به حساسیت ماجرا و تقاضای مردم برای رسیدگی سریع به این پرونده ، تحقیقات ویژه ای از سوی بازپرس پرونده انجام شد . متهم نیز با انتقال به محل قتل، صحنه جنایت را بازسازی و به تشریح حادثه پرداخت .

وی افزود : پرونده در مراحل پایانی رسیدگی قرار دارد و به زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده خواهد شد. نباید دقت در رسیدگی را قربانی سرعت کنیم و باید در کنار رسیدگی سریع به پرونده به زوایای آن نیز توجه شود.

“دارا” چهارم اردیبهشت به بهانه پارک کردن خودروی ۲۰۶ قربانی پشت فرمان نشست و در اقدامی جنون آمیز با رد شدن از روی دختر جوان او را به قتل رساند و خودروی او را سرقت کرد. او سپس با همدستی یکی از دوستانش با این خودرو سراغ عابری رفته و تلفن همراه او را سرقت کردند.

“دارا” پس از دستگیری با اعتراف به این جنایت گفت : روز حادثه به کافی شاپی که در قسمت بالای خیابان است، رفتم و در آنجا همراه دوستم ماده مخدر شیشه مصرف کردیم، قرار بود آن روز دختر مورد علاقه ام را ببینم، به سمت خانه حرکت کردم تا از مادرم ماشین بگیرم اما او گفت ماشین را لازم دارد. داخل کوچه که شدم دختر خانم جوانی در حال پارک خودروی ۲۰۶ خود بود. آینه خودرو به دیوار گرفت در قسمت بالایی کوچه یک کلاس آموزش زبان است که مقتول برای رفتن به آنجا عجله داشت از او خواستم اجازه دهد تا خودرو را برایش پارک کنم.

وی افزود : پشت فرمان نشستم در این لحظه تلفن همراه او زنگ خورد و مشغول صحبت با آن شد خیلی استرس داشتم، قرارم دیر شده بود. در این لحظه به فکر سرقت خودرو افتادم کمی رفتم جلو و دنده عقب گرفتم. دختر جوان با مشاهده این صحنه به سمت خودرو آمد که گلگیر سمت راست ماشین به پای او اصابت کرد و سرش به یک خودروی ریو که در کوچه پارک بود، برخورد کرد. مردم نیز با مشاهده این صحنه به طرف من حمله ور شده و با مشت و لگد به ماشین ضربه می‌زدند تا متوقف شوم سپس به سمت خیابان توانیر رفته و از طریق اتوبان حکیم گریختم.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ