اراذل و اوباش درمانگاهی در تهران را تخریب کردند

۲۴ام بهمن ،

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا گفت:پس از دخالت مأموران فاتب در حالی کە اراذل و اوباش به اخطارهای پلیس توجهی نمی کردند و به بزه خود مشغول بودند، عوامل واحد گشت مجبور شدند با رعایت کلیه قوانین به کارگیری سلاح ۴ تیر هوایی شلیک کنند کە سر کرده آنان به صدای شلیک توجهی نکرد و این امر سبب شد تا مأموران تیری به قسمت پایینی بدنش بزنند.

ممتازنیوز: باند چهار تن از اراذل و اوباشی کە در حال تخریب یک درمانگاه و خودروهای پارک شده کنار خیابان بودند، توسط عوامل پلیس متلاشی شدند.

به گزارشممتازنیوز، رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا  گفت: شب قبل ساعت ۲۲:۱۰ دقیقه بر حسب اعلام خبری از سوی شهروندان مبنی بر شرارت، عربده کشی و تخریب شیشه ها در آدرس درمانگاه زارع نژاد واقع در خیابان ۱۷ شهریور، خیابان کیامنش بلافاصله واحد گشت در حین گشت زنی مستمر خود در آن محدوده بودند خود را به محل موردنظر رساندند.

سرهنگ سیروس کتابعلی در ادامه اظهار داشت: در این راستا پس از حضور، مأموران ملاحظه کردند کە چند نفر با حالت غیر عادی با تخریب شیشه های درمانگاه و خودروهای پارک شده سبب رعب و وحشت در محل شده بودند.

وی افزود: پس از دخالت مأموران فاتب در حالی کە اراذل و اوباش به اخطارهای پلیس توجهی نمی کردند و به بزه خود مشغول بودند، عوامل واحد گشت مجبور شدند با رعایت کلیه قوانین به کارگیری سلاح ۴ تیر هوایی شلیک کنند کە سر کرده آنان به صدای شلیک توجهی نکرد و این امر سبب شد تا مأموران تیری به قسمت پایینی بدنش بزنند.

این مقام مسئول انتظامی ضمن اشاره به انتقال متهم آسیب دیده به نام محمدحسن ۲۷ ساله کە سابقه دار نیز هست و دستگیری ۳ اراذل و اوباش دیگر به نام های علیرضا، مهرداد، اسماعیل خاطر نشان کرد: در نهایت مأموران در بررسی متوجه شدند کە درب ورودی درمانگاه و شیشه های آن و ۴ دستگاه خودرو مورد تخریب واقع شده است.


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ