اسامی نفرات برتر کنکور ۹۲ اعلام شد

گردآوری توسط گروه آموزش ممتازنیوز

خبرگزاری آریا – رییس سازمان سنجش آموزش کشور نفرات برتر کنکور سراسریرا معرفی کرد. 
به گزارش خبرگزاری آریا ، ابراهیم خدایی در نشست خبری گفت: در گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم تجربی کنکور امسال، داوطلبان شهرستانی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.
وی افزود: در گروه های آزمایشی علوم انسانی سه نفر اول از استان تهران، در گروه آزمایشی هنر دو نفر اول از تهران می باشند و نفر سوم از استان البرز (کرج) است و در گروه زبان های خارجی نفر اول از تهران و نفر دوم و سوم به ترتیب از مشهد و شیراز می باشند.
رییس سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: «سجاد صادقی زاده» از کرج، «سید محمدحسین موسوی» از قم و «سید محمد جواد موسوی مبارکه» از مبارکه به ترتیب رتبه های اول تا سوم گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی را کسب کردند.
رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: همچنین در گروه علوم تجربی «پویا براهیم باستانی» رتبه اول از تبریز، «علی عجم» رتبه دوم از اهواز و «پوریا یار احمدی» رتبه سوم را از بروجرد به دست آوردند.
خدایی افزود: نفرات برتر گروه علوم انسانی هر سه زن و ساکن تهران می باشند و به ترتیب «زهرا مشایخی» رتبه اول، «زینب امیر بکایی» رتبه دوم و «یاسمن خادمی شورمستی» از شمیرانات رتبه سوم را به دست آوردند.
وی گفت: در گروه هنر رتبه اول را «فاطمه محمدی» از تهران به دست آورد و «پریناز جواهری» رتبه دوم از تهران و «امیر محمد عزیزی» رتبه سوم را از کرج کسب کردند.
رییس سازمان سنجش آموزش کشور دربارهٔ نفرات برتر گروه آموزشی زبان های خارجی هم تصریح کرد: «آذین زهرایی» از تهران، «علی شعار ابوذری» از مشهد و «آرش قیاسی سیدکی» از شیراز به ترتیب رتبه های اول تا سوم گروه زبان های خارجی را در کنکور امسال به دست آوردند.


خبرگزاری ممتاز به نقل از آریا
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *