انتقاد ۲۰ نماینده از ظریف!!!

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

۲۰ تن از نمایندگان مجلس طی تذکری خطاب به رئیس‌جمهور از بعضی مواضع ظریف که به نقل از خودشان از سوی وی تکذیب شده است، انتقاد کردند.

۲۰ تن از نمایندگان مجلس طی تذکری خطاب به رئیس‌جمهور از بعضی مواضع ظریف که به نقل از خودشان از سوی وی تکذیب شده است، انتقاد کردند.

 برابر ماده ۱۹۲ آئین‌نامه مجلس شورای اسلامی،۲۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی تذکری خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران درخواست تجدیدنظر وی را در ادامه خدمت محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه شدند.

در این تذکر آمده است: آقای ظریف وزیر محترم امور خارجه در ۱۱۰ روز قبل در موارد مختلفی عزت و اقتدار ایران را با مواضع ناپسند خود نادیده گرفته و سبب جریحه‌دار شدن عزت انقلاب اسلامی و ملت ایران و خانواده شهدا و رزمندگان گردید.

از جمله این موارد می‌توان به سخنان آقای ظریف در دانشگاه تهران در خصوص از کار انداختن سیستم دفاعی ایران با یک بمب از سوی آمریکا، مصاحبه آقای ظریف با شبکه ABC در نیویورک در مورد افسانه خواندن هولوکاست و صحبت ایشان با رهبری در مورد تصویب این موضوع و تحریف مواضع رهبر معظم انقلاب و همچنین مذاکره در مورد جزایر سه‌گانه ایرانی و تلفن رئیس‌جمهور به اوباما و طولانی شدن مذاکره در نیویورک با جان کری اشاره کرد که البته تمام مواضع فوق از سوی آقای ظریف تکذیب شده است.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ