اولین عکس رسمی سومین فیلم «هابیت»

۱۷م آذر ،

به گزارش خبرآنلاین، پروژه «هابیت» که پیش‌درآمدی بر سه‌گانه «ارباب حلقه‌ها» است، ابتدا قرار بود در قالب دو فیلم به پرده سینماها راه پیدا کند، اما سازندگان فیلم تصمیم گرفتند این مجموعه قسمت سوم هم داشته باشد.
 

استودیوهای نیولاین و برادران وارنر در نهایت عنوان فیلم دوم این سه‌گانه را از «هابیت: رفت و برگشت» به «هابیت: ویرانی اسموگ»‌ تغییر دادند و عنوان «هابیت: رفت و برگشت» را روی فیلم سوم گذاشتند.
 

«هابیت: یک سفر غیرمنتظره» اولین فیلم «هابیت» ۱۴ دسامبر (۲۴ آذر) در قالب دوبعدی، سه‌بعدی و آیمکس روی پرده می‌رود. فیلم دوم با عنوان «هابیت: ویرانی اسموگ»‌ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۳ اکران می‌شود و «هابیت: رفت و برگشت» ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۴ به نمایش درمی‌آید.

اورلاندو بلوم در نقش لگولاس و لوک ایوانز به نقش بارد در «هابیت: رفت و برگشت»
 

داستان سه‌گانه تازه جکسون در «سرزمین میانی» ۶۰ سال پیش از ارباب حلقه‌ها روی می‌دهد. بیلبو که یک هابیت است، برای پیدا کردن گنجینه دورف‌ها اجیر می‌شود، گنجینه‌ای که اکنون در اختیار یک اژدها به نام اسموگ است. او در طول راه حلقه را که در دست گولوم است، پیدا می‌کند.

فیلمنامه سه‌گانه «هابیت» را جکسون، فران والش، فیلیپا بوینز و گی‌یرمو دل تورو را بر مبنای رمان‌ جی آر. آر. تالکین نوشته‌اند.

جکسون سال ۲۰۰۴ برای فیلم «بازگشت پادشاه» آخرین بخش سه‌گانه «ارباب حلقه‌ها» برنده سه جایزه اسکار شد. این فیلم درمجموع ۱۱ جایزه اسکار دریافت کرد. مجموع فروش سه‌گانه «ارباب حلقه‌ها» شامل «یاران حلقه»، «دو برج» و «بازگشت پادشاه» حدود سه میلیارد دلار بود.
 

۵۸۵۸

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ