بازگشت ملکه سینمای هند بعد از ۱۵ سال دوری از سینما

این هنرپیشه محبوب و مشهور بالیوودی بیش از ۲۶۵ فیلم در کارنامه هنری اش دارد و ملکه سینمای بالیوود در دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی محسوب میشود . سری دیوی بعد از ۱۵ سال دوری از پرده سینما با یک فیلم به نم انگلیش -وینگلیشدوباره به صحنه باز گشته است.این هنرپیشه ۴۹ ساله میگوید.: کارهای زیادی برای انجام دادن مانده است . برای یک هنرمند پایانی وجود ندارد وهنوز کارهای خوب من در راه است. کاراکترهای زیادی وجود دارد که دوست دارم درآنها ایفای نقش کنم.

www.parsnaz.ir - بازگشت ملکه سینمای هند بعد از 15 سال دوری از سینما

او در این فیلم نقش یک زن هندی خانه دار را دارد که به امریکا مهاجرت کرده و سعی دارد با مشکل تفاوت زبانهای دو کشور کنار بیاید.وی همسر کارگردان و تهیه کننده معروف “بونی کاپور” است و میگوید هرگز قصد ندارد کارگردانی را تجربه کند. این زوج دارای  دو دختر ۱۲ و ۱۵ ساله هستند . او در مصاحبه جنجالی اش از کار سلمان خان و شاهرخ خان به عنوان ستاره های گیشه پسند صنعت بالیوود تقدیر کرده است . وی میگوید: هرگز فکر نمیکنم که سالها از سینما دور بوده ام .من آمدنم را یک بازگشت نمیدانم.

حتی زمانیکه تصمیم گرفتم دیگر فعالیت نکنم هوادارانم پیوسته میپرسیدند که چه زمانی دوباره مرا خواهند دید. من همیشه در قلب آنها زنده هستم و تا آن زمان دوری از سینما برای من بی معناست.او راز جوان ماندنش را شادی میداند و میگوید عشق به من انرژی میدهد . هیچ رازی وجود ندارد آنچه در درون یک انسان میگذرد در چهره اش منعکس میشود . برای جوان ماندن کافی است شاد و مثبت اندیش بود.

  آرایش صورت و مدل موی بسیار عجیب کیم کارداشین + عکس
  دو بازیگر زیبای بالیوود کارینا کاپور، پریانکا چوپرا رقیب یکدیگر
  کریستن استوارت دوباره مورد توجه رسانه‌ ها قرار گرفت


پارس ناز بزرگترین مرجع سایت تفریحی و سرگرمی فارسی زبانان جهان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ