برنامه روزانه بازی های المپیک، دوشنبه ۱۶ مرداد

دهمین روز از بازی های المپیک ۲۰۱۲ امروز در ۲۰ رشته پی گیری می شود و نمایندگان کشورمان نیز در رشته های قایقرانی، وزنه برداری، دو و میدانی و کشتی به میدان خواهند رفت.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جدول زمان بندی مسابقات در روز دهم به شرح زیر است.

**دو و میدانی

الف: پرتاب دیسک مردان

مقدماتی ۱۳:۳۰

ب: ۱۰۰ متر با مانع زنان

راندا ۱۳:۳۵

ج: پرتاب وزنه زنان

مقدماتی ۱۴:۱۵

فینال ۲۲:۴۵

د: ۸۰۰ متر مردان

راندا ۱۴:۰۰

س: ۱۵۰۰ متر زنان

راندا ۱۵:۱۵

ش:پرش با نیزه

فینال ۲۲:۳۰

ن: ۲۰۰ متر مردان

راندا ۲۲:۵۰

و: ۴۰۰ متر با مانع زنان

فینال ۲۳:۴۵

ه: ۴۰۰ متر با مانع زنان

فینال ۰۰:۱۵

ی: ۴۰۰ متر مردان

فینال ۰۱:۰۰

**بسکتبال

الف بسکتبال مردان

مقدماتی گروه B 12:30

استرالیا-روسیه

مقدماتی گروه A 14:45

تونس-لیتوانی

مقدماتی گروه A 18:00

فرانسه-نیجریه

مقدماتی گروه B 20:15

بریتانیا-چین

مقدماتی گروه B 22:30

اسپانیا-برزیل

مقدماتی گروه A01:45

آرژانتین-آمریکا

**والیبال ساحلی

الف: والیبال ساحلی مردان

یک چهارم نهایی

برزیل-لهستان ۲۱:۳۰

لیتوانی-آمریکا ۲۲:۳۰

آلمان-برزیل ۰۱:۳۰

هلند-ایتالیا ۰۲:۳۰

**بوکس

الف ۵۱ کیلوگرم زنان

یک چهارم نهایی ۱۷:۰۰

ب: ۶۰ کیلوگرم زنان

یک چهارم نهایی ۱۸:۰۰

ج: ۷۵ کیلوگرم زنان

یک چهارم نهایی ۱۹:۰۰

د: ۷۵ کیلوگرم مردان

یک چهارم نهایی

بریتانیا_آلمان ۰۱:۰۰

مجارستان-برزیل ۰۱:۱۵

ازبکستان-هندوستان ۰۱:۳۰

ترکیه-ژاپن ۰۱:۴۵

س: ۹۱+ کیلوگرم مردان

یک چهارم نهایی

آذربایجان-روسیه ۰۲:۰۰

مراکش-ایتالیا ۰۲:۱۵

قزاقستان-کانادا ۰۲:۳۰

چین-بریتانیا ۰۲:۴۵

**اسپرینت کانو

الف: کایاک ۱۰۰۰ متر مردان

مقدماتی ۱۳:۰۰

نیمه نهایی ۱۴:۲۸

ب: کانو ۱۰۰۰ متر انفرادی مردان

مقدماتی ۱۳:۲۴

نیمه نهایی ۱۴:۴۴

ج: کایاک ۱۰۰۰ متر ۲ نفره مردان

مقدماتی ۱۳:۴۸

نیمه نهایی ۱۵:۰۰

د: کایاک ۵۰۰ متر چهار نفره

مقدماتی ۱۴:۰۹

نیمه نهایی ۱۵:۲۱

**دوچرخه سواری پیسیت

الف اسپرنیت مردان

نیمه نهایی ۱۹:۳۰

فینال ۲۱:۱۳

ب: اتومنیوم زمان

تایم تریل ۲۵۰ متر ۱۶:۳۸

۲۰ کیلومتر ۱۷:۳۶

دور حذفی ۱۸:۴۸

ج: اسپرنیت زنان یک چهارم نهایی ۱۷:۱۳

رده بندی ۵ و ۸ ۱۹:۱۱

**شیرجه

الف ۳ متر مردان

دور مقدماتی ۲۲:۳۰

**اسب سواری

الف پرش انفرادی مقدماتی دور سوم ۱۷:۳۰

ب: پرش تیمی

راند ۲ ۱۷:۳۰

**فوتبال

الف فوتبال زنان

نیمه نهایی ۲۰:۳۰

فرانسه-ژاپن

کانادا-آمریکا ۲۳:۱۵

**ژیمناستی هنری

الف حلقه-مردان

فینال ۱۷:۳۰

ب: بارفیکس زنان

فینال ۱۸:۲۰

ج: خرک مردان

فینال ۱۹:۲۱

**هندبال

الف: هندبال مردان

مقدماتی گروه B 13:00

مجارستان-صربستان

مقدماتی کروه A 14:45

آرژانتین-تونس

مقدماتی گروه B

دانمارک-کره جنوبی

مقدماتی گروه A 19:45

ایسلند بریتانیا

مقدماتی گروه B 23:00

اسپانیا-کرواسی

مقدماتی گروه A

فرانسه سوئد ۰۰:۴۵

**هاکی

الف هاکی زنان

مقدماتی گروه B 12:00

نیوزیلند-آلمان

مقدماتی گروه B 14:15

آمریکا آفریقای جنوبی

مقدماتی گروه A

ژاپن-چین ۱۷:۱۵

ژاپن-چین

مقدماتی گروه A 19:30

کره جنوبی-بلژیک ۲۲:۳۰

مقدماتی گروه A 22:30

بریتانیا-هلند ۰۰:۴۵

مقدمانی گروه B

آرژانتین-استرالیا

**قایقرانی-قایق بادبانی

الف ۴۷۰ مردان

مسابقه ۷: ۱۵:۳۰

مسابقه ۸: ۱۶:۴۵

ب: رادیان زنان

مسابقه مدال ۱۶:۳۰

ج:لیزر مردان

مسابقه مدال ۱۷:۳۰

د: er مردان

مسابقه ۱۴ ۱۸:۳۰

مسابقه ۱۵: ۱۹:۱۵

**تیراندازی

الف: ۳ وضعیت ۵۰ متر مردان

مقدماتی ۱۲:۳۰

فینال ۱۷:۱۵

ب: تراپ مردان

مقدماتی ۱۲:۳۰

فینال ۱۹:۳۰٫

**شنای هماهنگ

الف مقدماتی ۱۸:۳۰

**تنیس روز میز

الف: تیمی زنان

نیمه نهایی ۱۳:۳۰

ب: تیمی مردان

نیمه نهایی ۱۸:۰۰

**والیبال

الف والیبال مردان

الف مقدماتی گروه A

استرالیا لهستان ۱۳:۰۰

ب مقدماتی گروه B 15:00

روسیه-صربستان

مقدماتی گروه A 18:15

ایتالیا-بلغارستان

مقدماتی گروه A 18:15

بریتانیا-آرژانتین

مقدماتی گروه B 23:30

آمریکا-تونس

مقدماتی گروه B 1:30

**واترپلو

الف واترپلو مردان

مقدماتی گروه A 13:30

قزاقستان-کرواسی

مقدماتی گروه A 14:50

یونان-استرالیا

مقدماتی گروه B 17؟:۴۰

رومانی-صربستان

مقدماتی گروه B 19:00

مجارستان-آمریکا

مقدماتی گروه B 21:50

بریتانیا-مونته نگرو

مقدماتی گروه A 23:10

اسپانیا-ایتالیا

**وزنه برداری

الف: ۱۰۵ کیلوگرم مردان

گروه B 19:00

گروه A 22:30

**کشتی

الف: ۶۰ کیلوگرم فرنگی مردان

مقدمانی ۱۶:۳۰

یک هشتم نهایی ۱۷:۰۰

یک چهارم نهایی ۱۸:۰۰

نیمه نهایی ۱۸:۳۰

رده بندی مدال برنز ۲۱:۱۵

فینال-مدال طلا ۲۲:۱۵

ب: ۸۴ کیلوگرم فرنگی مردان

مقدماتی ۱۶:۳۰

یک هشتم نهایی ۱۷:۰۰

یک چهارم نهایی ۱۸:۰۰

نیمه نهایی ۱۸:۳۰

رده بندی مدال برنز ۲۱:۱۵

فینال مدال طلا ۲۲:۵۱

ج: ۱۲۰ کیلوگرم فرنگی مردان

مقدماتی ۱۶:۳۰

یک هشتم نهایی ۱۷:۰۰

یک چهارم نهایی ۱۸:۰۰

نیمه نهایی ۱۸:۳۰

رده بندی مدال برنز ۲۱:۱۵

فینال مدال طلا ۲۳:۲۶


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ