برنامه روزانه بازی های المپیک یک شنبه ۲۲ مرداد

، جدول زمانبندی رقابت های نمایندگان کشورهای جهان به شرح زیر است :

دو و میدانی

الف: ماراتن مردان
فینال                                   ۱۴:۳۰

بسکتبال

الف: بسکتبال مردان
مدال برنز                           ۱۴:۳۰
آرژانتین – روسیه
فینال مدال طلا                     ۱۸:۳۰
آمریکا- اسپانیا

بوکس

الف: ۵۲ کیلوگرم مردان
فینال                                ۱۷:۰۰
بلاروس – کوبا
ب: ۶۰ کیلوگرم مردان
فینال                               ۱۷:۱۵
اوکراین – کره جنوبی
ج: ۶۹ کیلوگرم مردان
فینال                              ۱۷:۱۵
بریتانیا – قزاقزستان
د: ۸۱ کیلوگرم مردان
فینال                             ۱۸:۱۵
روسیه – قزاقزستان
س: ۹۱ + کیلوگرم مردان
فینال                             ۱۸:۴۵
ایتالیا – بریتانیا
دوچرخه سواری – کوهستان
الف: کوهستان مردان
فینال                             ۱۷:۰۰

ژیمناستیک ریتمیک

گروهی  
فینال ۱                          ۱۷:۰۰
فینال ۲                           ۱۷:۴۶

هندبال

الف: هندبال مردان
مسابقه ی مدال برنز          ۱۴:۳۰
مجارستان – کرواسی
فینال مدال طلا                ۱۸:۳۰

ورزشهای پنج گانه مدرن

الف: پنج گانه مدرن زنان
– شمشیربازی                        ۱۱:۳۰
– شنا                                    ۱۶:۰۵
– دوچرخه سواری                    ۱۸:۰۵
– ترکیبی                                ۲۱:۳۰

والیبال

الف: والیبال مردان
– مدال برنز                            ۱۳:۰۰
بلغارستان – ایتالیا
– فینال مدال طلا                       ۱۶:۳۰
روسیه – برزیل

واترپلو

الف: واترپلو مردان
– رده بندی ۷ و۸                      ۱۳:۵۰
آمریکا – استرالیا
– رده بندی ۵و۶                       ۱۵:۲۰
اسپانیا – مجارستان
– رقابت مدال برنز                    ۱۸:۰۰
مونته نگرو – صربستان
– فینال مدال طلا:                      ۱۹:۲۰
کرواسی – ایتالیا

کشتی

الف: ۶۶ کیلوگرم آزادمردان
– مقدماتی                              ۱۲:۰۰
– یک هشتم نهائی                    ۱۲:۳۰
– یک چهارم نهائی                  ۱۳:۳۰
– نیمه نهائی                           ۱۴:۰۰
– رپ شارژ و مدال برنز          ۱۵:۱۵
– فینال مدال طلا                    ۱۷:۳۳
ب: ۹۶ کیلوگرم آزادمردان
– مقدماتی                            ۱۲:۰۰
– یک هشتم نهائی                  ۱۲:۳۰
یک چهارم نهائی                   ۱۳:۳۰
– نیمه نهائی                         ۱۴:۰۰
– رپ شارژ و مدال برنز         ۱۵:۱۵
– فینال مدال طلا                    ۱۸:۱۸


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ