برگزاری ˝جشن کتاب˝ در استان اردبیل

یکشنبه ۷ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

˝جشن کتاب˝ در ایام بیستمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان و شهرستان های تابعه اردبیل برگزار می گردد.

به گزارش تفسیری هنرآنلاین و iبه نقل از ستاد اطلاع رسانی بیستمین دوره هفته کتاب، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در ایام “هفته کتاب” ضمن برگزاری مسابقه کتاب و کتابخوانی در سطح استان، در شهرستان های تابعه، “جشن کتاب” برگزار می نماید.

همچنین برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرستان های استان، اجرای برنامه زنگ انشاء در مدارس با موضوع “کتاب و کتابخوانی” و رونمایی از سه عنوان کتاب، دیگر برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برای ایام بیستمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران می باشند.

بنابر این خبر، سه کتاب “خیال قاصدک” فریبا احمدی، “شعله های عاشق” رقیه صادقی و “خواب روی پوکه” سید محمود مهدوی در “هفته کتاب” رونمایی خواهند شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل همچنین ضمن مشارکت با دیگر نهادها، برنامه تلویزیونی “دوربین پرسشگر” و “سیمای بامدادی” با موضوع کتاب و با همکاری صدا و سیمای استان، بازدید دانش آموزان از فرآیند چاپ کتاب با همکاری اتحادیه چاپخانه داران و اداره کل آموزش و پرورش استان و دیدار با نویسندگان پیشکسوت با همکاری استانداری اردبیل را برای ایام “هفته کتاب” تدارک دیده است.

بیستمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار “یادگار ماندگار” از ۲۰ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در سرتاسر کشور برگزار می گردد.
 


آخرین خبرها
منبع: خبرگزاری هنر آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ