تسریع روند پاسخگویی به درخواست مجوز در حوزه رسانه های دیجیتال

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از تسریع روند بررسی و پاسخگوئی به تقاضاهای مراجعه کنندگان برای دریافت مجوزهای مختلف در حوزه رسانه های دیجیتال در حداقل زمان ممکن خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، حسن نجفی سولاری با اشاره به اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت تازه در حوزه فناوری اطلاعات اظهار داشت: برای اولین بار تمامی برنامه های حوزه های فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد در دولت تدبیر و امید در ۱۲ فصل و ۶۵ عنوان به تمامی بخش های خصوصی اعلام شده و این برنامه ها در پایگاه اطلاع رسانیwww.saramad.ir نیز قابل دسترسی است.
 
رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، تسریع روند بررسی و پاسخگویی به تقاضاهای مراجعه کنندگان برای دریافت مجوزهای مختلف در این حوزه را در حداقل زمان ممکن از جمله اقدامات این مرکز برشمرد.
 
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در اسفندماه، همگرایی گسترده تر میان حاکمیت نظام، دولت و بخش خصوصی، دستیبابی و تحقق سریع تر اهداف و آرمان های متعالی نظام جمهوری اسلامی را از اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد و آشتی بخش خصوصی و دولتی در حوزه تولید و نشر را از جمله اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت تدبیر و امید در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال عنوان کرد.
 
نجفی سولاری با اینکه در این دوره از نمایشگاه، شورایعالی فضای مجازی به عنوان نماینده حاکمیت نظام، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده دولت و اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی حضور دارند گفت: نمایش قدرت فناوری و خلاقیت تولیدکنندگان محتوا از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است.
 
رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با اشاره به تاثیر نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بر اقتصاد کشور ادامه داد: یکی از اهداف وزارت ارشاد، توجه بیشتر به بخش اقتصاد فرهنگ است و برگزاری این نمایشگاه سبب رونق بازار، ایجاد انگیزه در تولیدکنندگان، از میان بردن فاصله و جدایی بین فن و مهندسی و محتوا و افزایش صادرات محصولات دیجیتال می گردد.
 
وی با اشاره به ابعاد ملی و بین المللی نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال افزود: هیچ محدودیتی برای حضور شرکت های داخلی و خارجی در این نمایشگاه وجود ندارد اما انتظار می رود شرکت های ایرانی پرقدرت تر از شرکت های خارجی حضور داشته باشند.
 
نجفی سولاری از همه فعالان عرصه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال دعوت کرد با حضور گسترده خود در این نمایشگاه بر رونق بیشتر آن بیافزایند.
 
به گزارش مهر، نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از ۸ تا ۱۱ اسفندماه سال جاری توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ