تقوی: می‌توانیم به لیگ برتر صعود کنیم

احمد تقوی در خصوص وضعیتش در تیم فوتبال ابومسلم عنوان کرد: تمرینات بسیار خوبی با این تیم دارم و برای شروع بازی‌های لیگ دسته اول آماده هستم. در روزهای اخیر ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان نیز پرداخت شد.

وی ادامه داد: کادر بسیار خوبی در تیم ابومسلم وجود دارد. حشمت مهاجرانی، غلامحسین پیروانی و خداداد عزیزی افراد شناخته شده‌ای هستند و شرایط بسیار خوبی را در تیم مهیا کرده‌اند. در هفته آینده دو بازی دوستانه برابر شهرداری تبریز و استقلال در ورزشگاه ثامن برگزار خواهیم کرد تا برای حضور در لیگ برتر آماده‌تر شویم.

تقوی خاطرنشان کرد: صداقت غلامحسین پیروانی در فوتبال ایران کمتر دیده می‌شود. به علت همین صداقت و همچنین رفاقت با خداداد عزیزی به مشهد آمدم.

بازیکن فصل گذشته آلومینیوم هرمزگان اظهار داشت: فصل گذشته در آلومینیوم شرایط خوبی داشتیم و توانستیم به لیگ برتر راه یابیم. امسال هم ابومسلم پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد و تلاش می‌کنیم با بازیکنان خوب و کادر فنی بتوانیم به لیگ برتر راه یابیم.

وی درباره مشکلات مالی ابومسلم تصریح کرد: مشکلات مالی در فوتبال ایران دامن‌گیر تمام تیم‌هاست، اما امسال فکر می‌کنم این شرایط در ابومسلم بهتر خواهد بود. مسئولان قول داده‌اند تمام این موارد را حل کنند تا این مشکلات به تیم ضربه نزند.

تقوی درباره اینکه رئیس هیئت مدیره ابومسلم اخیرا عنوان کرده در صورتی که بحث مالکیت مشخص نشود، اعضای هیئت مدیره استعفا خواهند داد، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم این مشکل حل و بحث مالکیت مشخص شده است. مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن