تلاش برای آرام کردن تماشاگران

با وجود تلاش بسیار مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای برقراری آرامش در ورزشگاه آزادی همچنان شاهد درگیری بین تماشاگران و شعارهای نه چندان محترمانه آنها علیه یکدیگر هستیم.

به گزارش مهر ،پرتاب سنگ و اشیای مختلف گوشه ای از رفتار زشت تماشاگران استقلال و پرسپولیس بود که از قضا اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که در ورزشگاه آزادی حضور دارد نیز شاهد و ناظر آنها بود.

گروهی از تماشاگران با تشویق تیم خود سعی در حمایت از دو تیم پایتخت داشتند اما در این بین بودند تماشاگرانی که با پرتاب اشیای مختلف جوی ناامن را در سکوهای ورزشگاه حاکم کرده بودند در این بین مهمترین اقدام مسئولان ورزشگاه آزادی و سازمان لیگ بلند کردن صدای بلندگوهای ورزشگاه آزادی برای جلوگیری از رسیدن صدای توهین های تماشاگران به گوش طرف مقابل بود. حواشی دیگر مسابقه استقلال و پرسپولیس در زیر می آید:

 هواداران استقلال با نشان دادن چهار انگشت خود به هواداران پرسپولیس برتری های پیاپی در دربی تهران را به رخ آنها می‌کشیدند. در این بین تشویق علی دایی از سوی استقلالی ها و تشویق فرهاد مجیدی از پرسپولیسی ها شنیده می شد.

در شرایطی که تماشاگران به سمت یکدیگر سنگ پرتاب کرده و شعار می دادند لیدرهای هواداران دو تیم سعی در آرام کردن تماشاگران داشتند.

ساعت ۱۷:۰۵ سید مهدی رحمتی به همراه دیگر دروازه بانان و مربی گلرهای استقلال وارد زمین چمن ورزشگاه شد و به شدت مورد تشویق تماشاگران استقلال قرار گرفت.

 دقایقی پس از ورود رحمتی دروازه بان های تیم پرسپولیس نیز وارد زمین چمن ورزشگاه آزادی شدند و حضور آنها نیز تشویق های بی امان طرفداران پرسپولیس را به دنبال داشت.

 مربی بدنساز تیم ملی فوتبال کشورمان پس از ورود به ورزشگاه با دوربین فیلمبرداری از تماشاگران فیلمبرداری می کرد. ساعت ۱۷:۱۳ تیم استقلال وارد زمین شد و ساعت ۱۷برای گرم کردن وارد زمین شدند و سه دقیقه پس از آنها بازیکنان تیم پرسپولیس به زمین آمدند .

 بازیکنان ملی پوش دو تیم در زمان ورود به زمین به سمت یکدیگر رفته و یاران خود در تیم ملی را به آغوش کشیدند. کارلوس کی روش و تمامی مر بیان تیم ملی در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

 داوران ساعت ۱۷:۱۵ برای گرم کردن وارد زمین شدند .

 سردار رادان به همراه جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی در ورزشگاه حضور دارند.

دانیل گاسپار مربی دروازه بان های تیم ملی با دوربین شکاری، تماشاگر چگونگی آماده سازی بازیکنان دو تیم است.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *