تنها راه نجات فلسطین، حفظ خط مقاومت است

وی گفت:‌امروز باید گروه های مقاومت و آزادی برای کل فلسطین بیش از گذشته فعال باشند و اگر بخواهیم نقشه های دشمن را برهم بزنیم، تنها راه آن حفظ خط مقاومت است.

به گزارش گروه اخبار شب ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، احمدی نژاد عصر یکشنبه در دیدار ‘احمد جبرئیل’ دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی مهمترین و خطرناکترین دشمن کشورهای منطقه است، گفت: این رژیم جعلی در واقع نماد دولت های غربی و آمریکا و به عبارتی دیگر، راه ورود آنها به منطقه است.

رییس جمهوری، رژیم صهیونیستی را مهمترین پایگاه دولت های غربی به ویژه آمریکا در منطقه دانست و ‌گفت: غربی ها به سرکردگی آمریکا تلاش می کنند تا این رژیم جعلی را حفظ نمایند و این موضوع را مهمترین وظیفه خود می دانند .

احمدی نژاد با اشاره به اینکه وجود رژیم صهیونیستی در منطقه نقطه اصلی وحدت کشورهای استکباری است، به افول بیش از پیش این رژیم جعلی اشاره کرد و گفت: طی سال های اخیر موقعیت این رژیم جعلی در منطقه به خطر افتاده است و آنها نیز از این موضوع مطلع بوده و بدنبال حفظ خود در منطقه هستند.

احمدی نژاد با تاکید بر اینکه امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی از هر کار دیگری ضروری تر است، اظهار داشت: نباید اجازه داد که رژیم صهیونیستی حتی در یک وجب از خاک فلسطین باقی بماند زیرا این رژیم همچون غده سرطانی است که باید از ریشه نابود شود.

رییس جمهوری با اشاره به اینکه امروز ملت های آزاده و عدالت طلب باید تمام توان خود را برای نابودی رژیم صهیونیستی به کار گیرند، خطاب به دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت: مطمئن باشید جمهوری اسلامی ایران در کنار شما، ملت فلسطین و آرمان های آن و همچنین گروه های مقاومت، خواهد ماند.

احمدی نژاد افزود: امروز هر کس مقاومت بیشتری از خود نشان دهد و در برابر فشارها صبر داشته باشد، قطعاً پیروز میدان است و شرایط به لطف خدا به نفع کشورهای عدالت طلب و آزادیخواه رقم خواهد خورد.

دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین نیز در این دیدار گزارشی از شرایط منطقه و تحرکات غربی ها در خاورمیانه ارائه کرد .

وی با بیان اینکه درک ما از کشمکش های موجود در منطقه با جمهوری اسلامی ایران یکی است، اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی ایران تاثیر بسیار زیادی بر ملت های منطقه و امت اسلامی دارد و ما شاهد آن هستیم که ایران در تمامی زمینه ها به پیشرفت های شگرفی دست پیدا کرده است که این امر اتفاق بزرگی برای امت اسلامی محسوب می شود.

دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین با بیان اینکه موضع گیری غرب علیه ایران آن هم به خاطر مساله هسته ای دروغی بیش نیست، تاکید کرد: در حال حاضر بسیاری از کشور ها دارای فعالیت هسته ای هستند، اما غرب به خصوص آمریکا هیچ موضعی از خود در قبال آنها نشان نمی دهد.

**۱۵۳۶**۱۳۶۸**

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۱۷۶۵۵۴


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ