توضیحات پیرموذن در مورد توزیع شبنامه علیه صالحی امیری در جلسه رای اعتماد

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ضمن توضیح محتوای شبنامه انتشار یافته علیه صالحی امیری، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، تاکید کرد که اینگونه شبنامه‌ها آرای ممتنع را بسیار می‌کند که در نهایت به ضرر وزیر معرفی شده تمام می گردد.

به گزارش ایسنا، کمال‌الدین پیرموذن در رابطه با پخش شبنامه علیه صالحی امیری، گفت: این شبنامه در مورد آقای صالحی‌امیری است که قصد پخش آن را دارند. بنده شنیده‌ام که این شبنامه را می خواهند در دقیقه ۹۰ پخش کنند.

وی با اشاره به محتوای این شبنامه و سابقه نسبت‌داده شده به صالحی در شبنامه مذکور خاطرنشان کرد: حساسیت بر روی آقای صالحی امیری بدان جهت است که ایشان فردی تشکیلاتی و نزدیک به آقای روحانی است که طبیعتا حضورش وزن کابینه را بسیار می‌کند و به دنبال آن حامیان دولت تدبیر و امید را افزایش می‌دهد.

وی افزود: بنده شبنامه را نخوانده‌ام ولی درمورد محتوای آن به من اطلاع دادند. ما تجربه آقای نجفی را داشتیم که شبنامه‌ای را دقیقه ۹۰ توزیع کردند و کسی نتوانست در واکنش به مطالب انتشار یافته علیه آقای نجفی دفاع کند. این شبنامه‌ها که در روز منتشر می‌شود تنها آرای ممتنع را بسیار می‌کند که به ضرر وزیر پیشنهادی است.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه نظر اکثریت اعضای فراکسیون نسبت به سه وزیر مثبت است، اظهار امیدواری کرد که هر سه وزیر پیشنهادی بتوانند با رای نمایندگان وارد کابینه شوند.

وی همچنین با بیان اینکه فانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش رای قاطعی را کسب می‌کند، گفت: در مورد آقای فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ناراحتی نمایندگان از این است که چرا آقای توفیقی معرفی نشد. طبیعتا می‌توانست با رفع ابهام از مجلس رای آورد البته با این وجود از آقای فرجی دانا هم دفاع خواهیم کرد.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *