جزئیات تمدید مهلت جریمه ریالی خدمت سربازی

گردآوری توسط گروه اخبار روز سایت خبری ممتاز نیوز

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید مهلت پرداخت جریمه ریالی مشمولان غایب تا بیستم مهرماه خبر داد.

سردار ابراهیم کریمی درباره آخرین وضعیت اجرای طرح جریمه ریالی سربازی، اظهار کرد: پیش از این نیز به متقاضیان جریمه ریالی سربازی فرصت داده شده بود که تا دهم مهر ماه امسال نسبت به پرداخت رقم جریمه خود اقدام کنند اما با توجه به درخواست های زیاد متقاضیان و همچنین به دلیل هفته ناجا این مهلت ۱۰ روز دیگر تمدید شد.

وی با بیان اینکه متقاضیانی که تاکنون موفق به واریز وجه نشده اند تا ۲۰ مهر ماه فرصت دارند، گفت: رقم جریمه همانطور که بارها اطلاع رسانی شده بود، با توجه به سنوات غیبت تعیین شده، مدرک تحصیلی، وضعیت تاهل و تعداد فرزندان مشخص می شود.

کریمی درباره اجرای مرحله دوم طرح جریمه ریالی نیز به ایسنا گفت: تا کنون تصمیم قطعی در این خصوص مطرح نشده و پس از تصمیم گیری قطعی در این خصوص اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

وی در خاتمه با بیان اینکه طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب در دستورکار ناجا قرار گرفته است، اظهارکرد: افراد واجد شرایط در صورتی که رقم مورد نظر را پرداخت نکنند جزء مشمولان غایب قرار گرفته و همانند این افراد با آنان برخورد خواهد شد.
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۷نظر ثبت شده
 1. مهمان گفت:

  چرا موقعیکه کل غایبین در سال ۸۲ عفو شدند هیچ ریالی ندادند و هیچ محرومیتی هم نداشتند چرا الان با غایبین اینطوری رفتار میشود مگر همه فرزندان یک کشور نیستیم ؟؟؟

 2. غایب گفت:

  بابا این چه وضعیه تاکنون کشور یک سرباز غایب ۴۰ ساله
  بخود ندیده

 3. مهمان گفت:

  با کارگری و بد بختی و چهار تا عائله مگه میشه این جرایم را پرداخت کرد خدایا خودت کمک کن

 4. MASOUD گفت:

  اوف مگر این غایبین معدن طلا خالی کرده اند که از پس پرداخت این جرایم میلیونی بر بیایند!

 5. غایب گفت:

  چرا زمانیکه کلیه مشمولین غایب متولد تا اخر سال ۱۳۵۴در سال ۱۳۸۲عفوشدند هیچ ریالی ندادند و هیچ محرومیتی هم نداشتند ؟؟؟ چرا با غایببن امروزی اینطور بدرفتاری میشود ؟؟؟؟ مگر همه فرزندان یک سرزمین نیستیم ؟؟؟؟؟؟

 6. م ت گفت:

  بابا این جریمه ها کمر ادم رو میشکنه یک غایب چه در امدهایی چه شغلهایی در زمان غیبت داشته که الان بیاد این ارقام نجومی را پرداخت کنه البته برای بعضی ها این مبالغ
  چیزی نیست

 7. گ ا گفت:

  اینهمه جریمه ها رو مگه میشه پرداخت نمود ؟؟؟/
  اخه شما ها مسلمانید ؟؟/ انصا ف ندارید؟؟؟؟ سرباز غایب مگر در زمان غیبتش به چه کاری مشغول بوده که بیاد اینهمه جریمه را پرداخت کنه ..

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ