رئیس پلیس فتا: پلیس فتا، پلیسی اجتماعی و هوشمند است

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

رئیس پلیس فتای ناجا با اشاره به اینکه پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات امروز پلیسی اجتماعی و هوشمند است، از جذب نیروهای متخصص در این پلیس خبر داد.
 
 
سردار کمال هادیان‌فر ضمن بیان این خبر اظهارکرد: از آنجا که جرایم سایبر هر روز ابعاد تازهی به خود می‌گیرد، پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات به عنوان پلیسی مغز افزاری، هوشمند و مهندس پرور، بر اساس سا‌ل‌های قبل اقدام به جذب نخبگان و نیروهای متخصص در فضای مجازی می‌کند.
 
رییس پلیس فتای ناجا با بیان اینکه هم‌اکنون ایران در رتبه‌های برتر جهانی در حوزه کشف جرایم سایبری قرار دارد، تصریح‌کرد: با توجه به این موضوع بهره‌گیری از کارشناسان به روز در این پلیس ضروری‌تر می‌شود.
 
وی با تاکید بر اینکه فضای رشد و پیشرفت برای تمامی کارشناسان حوزه آی تی و فن‌آوری اطلاعات در پلیس فتا فراهم است، گفت: با توجه به این موضوع فراخوانی برای جذب کارشناسان در پایگاه اینترنتی www.cyberpolice.ir انتشار یافته است که علاقه‌مندان به خدمت در این پلیس می‌توانند با پرکردن فرم در مراحل استخدامی این نیرو قرار گیرند.
 
هادیان‌فر گفت: پلیس فتا امروز، پلیسی اجتماعی و هوشمند است و برای ارتقاء به پلیس فراهوشمند به همیاری تمام اشخاص جامعه نیاز دارد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ