خرید اکانت فیلترشکن جدید kerio در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید آنلاین کریو در انتهای صفحه قابل خریداری است این فیلترشکن برعکس سرویس های رایگان سایفون بسیار پر سرعت بوده و تنها با خرید اکانت کریو

تمامی سایت های از جمله فیس بوک و یوتیوب را با سرعت بالا باز کنید

فیلترشکن کریوسرویس فیلترشکن vpn با قابلیت خرید آنلاین در قالب چندین لوکیشن آمریکا – کانادا – هلند – آلمان – انگلستان اضافه شد همچنین خرید کریو پر سرعت و بدون قطعی مجدد در دسترس قرار گرفت .

این فیلترشکن بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

رتبه بندی بیمه ها براساس فرمولی خاص – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز
پربیننده در 30روز


طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۲۴م مهر ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: اقتصادي
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

رتبه بندی بیمه ها براساس فرمولی خاص

به اشتراک بگذارید

بینا- رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: رتبه بندی شرکت های بیمه، سیستمی فرموله و حساب شده دارد و باعث آسیب به شرکت های خصوصی کوچک تر نمی شود.
به گزارش بینا، سید محمد کریمی در پاسخ به این سوال که آیا رتبه بندی شرکت ها باعث اقبال کمتر مردم به سمت شرکت هایی که در رتبه های پایین تر هستند نمی شود و به آن ها لطمات بیشتری وارد نمی کند،گفت: رتبه بندی شرکت ها بر مبنای وی‍ژگی های مختلفی صورت می گیرد و هدف از این کار ایجاد حس رقابت است و امیدواریم که باعث پویایی صنعت بیمه شود.
کریمی همچنین در باره قرارداد بیمه ها با بیمارستان های خصوصی و دولتی گفت: در گذشته، بیشتر بیمارستان های خصوصی با شرکت های بیمه ای قرارداد داشتند، اما به تازگی بیمه مرکزی با هماهنگی وزارت بهداشت و درمان با بیمارستان های دولتی که وضعیت خوبی دارند و سیستم هتلینگ آنها بهبود داده شده و بعضا همانند بیمارستان های خصوصی هستند وارد مذاکره و قرارداد شده است.
وی اضافه کرد: بنابر این از شرکت های بیمه ای خواستیم تا با بیمارستان های دولتی هم که شرایط وی‍ژه و مناسبی دارند قراداد ببندند.
کریمی تاکید کرد: البته این قرارداد فی مابین بیمه گر (شرکت های بیمه ) با بیمارستان های دولتی و خصوصی اختیاری است و هدف این است که شرکت های بیمه ای جامعه درمان تکمیلی را پوشش دهند، چرا که درمان پایه ای بر عهده تامین اجتماعی و وزارت بهداشت و درمان است.
وی گفت: به همه بیمارستان های خصوصی و دولتی توصیه می کنیم که از شرکت های بیمه ای در این زمینه بهره ببرند.

RSS

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب رتبه بندی بیمه ها براساس فرمولی خاص بنویسید

تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

طراحی سایت حرفه ای
X بستن این باکس