رصد اطلاعاتی فوق‌ پیشرفته ایران از منطقه

امیر طباطبائی گفت: امروز پس از گذشت حدود ۱۰ سال از حضور آمریکا در منطقه، ما با جابجایی‌های تاکتیکی و رصد اطلاعاتی خود به درک رفتارشناسانه‌ای از دشمن دست یافته‌ایم.

خبرگزاری فارس: رصد اطلاعاتی فوق‌ پیشرفته ایران از منطقه/ به رفتارشناسی تحرکات آمریکا در منطقه دست یافته‌ایم

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر طباطبائی معاون اطلاعات ارتش در همایش روحانیون مقیم مرکز سازمان عقیدتی سیاسی ارتش که صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام آل‌هاشم رئیس این سازمان برگزار شد، به تبیین و تعریف مبانی تهدیدات غرب علیه کشورمان پرداخت و گفت: آمریکا از بدو ایجاد همواره با دکترین‌های مختلف که همگی مبتنی بر سلطه‌گری بوده است پیش رفته و اتفاقات دهه‌های اخیر از جمله به‌راه اندازی جنگ‌های متعدد در منطقه، متاثر از همان الگو بوده است.

 

وی رهبری نظام، انسجام داخلی، و آمادگی نیروهای مسلح کشورمان را بعنوان عوامل بازدارنده غرب در عملی کردن تهدیدات‌شان برشمرد و تاکید کرد: اگر امروز غرب با تمام ادعاهای خود درنهایت به پای میز مذاکره با جمهوری اسلامی می‌آید بدلیل آن است که نقش تاثیر گذار ایران را در معادلات منطقه‌ای و بخصوص اتفاقات اخیر جهان عرب پذیرفته است.

 

طباطبائی در پایان با اشاره به اقتدار اطلاعاتی نیروهای مسلح کشورمان بخصوص ارتش جمهوی اسلامی ایران در مقابله با تهدیدات استکبار، اظهار داشت: امروز پس از گذشت حدود ۱۰ سال از حضور آمریکا در منطقه، ما با جابجایی‌های تاکتیکی و رصد اطلاعاتی خود به درک رفتارشناسانه‌ای از دشمن دست یافته‌ایم.

 

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام آل‌هاشم نیز طی سخنانی ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری بانوی دوعالم حضرت زهرا(س)، توصیه‌هایی را در رابطه با گسترش امور فرهنگی و ارتقای بصیرت دینی و سیاسی خانواده‌های کارکنان آجا مطرح کرد.

 

این مراسم با ذکر مصیبت و مداحی در منقبت اهل بیت(علیهم السلام) پایان یافت.


بولتن نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *