روابط نامشروع برای کارت شارژ!

۲۵م دیماه ،

رییس پلیس فتای استان کرمانشاه از دستگیری عامل انتشار یافتن تصاویر و محتوای غیراخلاقی در اینترنت خبر داد.
سرهنگ زحمتکش در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مقابله با جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تیم رصد پلیس فتا صفحه‌ای را در یکی از شبکه‌های اجتماعی شناسایی کرد که گرداننده آن با شگردهای خاص تحت عنوان روابط نامشروع اقدام به انتشار یافتن فساد و در نهایت کلاهبرداری در فضای مجازی می‌کرد.
رییس پلیس فتای استان کرمانشاه با بیان اینکه با شناسایی این صفحه، اقدامات پلیس برای دستگیری عامل اصلی آن در دستور کار ماموران قرار گرفت، افزود: آدرس گرداننده این صفحه که با ترویج فرهنگ ابتذال و بهره جستن از فضای مجازی، اخلاق و عفت عمومی جامعه را هدف قرار داده بود، شناسایی و پس از اخذ مجوزهای قضایی متهم در کرمانشاه دستگیر شد.
به گزارش (ایسنا)، وی گفت: متهم پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و اظهار داشت با شگردی خاص خود را دختر جوانی معرفی و از دیگران اخاذی و کلاهبرداری می کردم.
به گفته زحمتکش، متهم با گمراه کردن ذهن مخاطبان سعی در دریافت کارت شارژ تلفن از بازدیدکنندگان پایگاه اینترنتی به‌منظور برقراری ارتباط داشت که دستگیر شد.
رییس پلیس فتای کرمانشاه اخطار داد که والدین نظارت بیشتری نسبت به فعالیت فرزندان خود در اینترنت داشته باشند تا آنان گرفتار پایگاه اینترنتی‌های آلوده نشوند.


iTanalyze.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ