رویانیان: این پرسپولیس قطعا نتیجه می‌گیرد/ اعضای تیم قدر حمایت هواداران را بدانند

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس باید با تلاش دو چندان و کسب نتایج مطلوب انتظارات هواداران را بر آورده کرده و قدر حمایت همه جانبه آنها را بدانند.

محمد رویانیان افزود: شکست مقابل صبای قم سخت و سنگین بود. کادر فنی و بازیکنان صبا زحمت کشیدند و قابلیت های خود را نشان دادند. در این بازی حضور ۷۰ هزار تماشاگر و حمایت همه جانبه آنها از تیم نشان داد که هواداران پای تیم شان ایستاده اند. بنده امیدوارم با گذشت زمان و رسیدن تیم به هماهنگی لازم شاهد کسب نتایج بهتری باشیم.

اعضای تیم پرسپولیس باید قدر حضور گسترده هواداران و حمایت آنها را تا دقیقه ۹۰ از تیم را بدانند و برای جبران محبت هواداران تلاش خود را مضاعف کرده تا بتوانند با کسب نتایج مطلوب انتظارات آنها را بر آورده سازند.

رویانیان تصریح کرد: احتمال اینکه به واسطه تغییرات زیاد در ترکیب تیم و جذب مربی خارجی در آغاز فصل با مشکلات مواجه شود وجود داشت اما اینکه در ۳ بازی اخیر شاهد کسب یک امتیاز باشیم به هیچ عنوان نمی تواند رضایت بخش باشد.

در این مقطع حمایت خود را از کادر فنی و بازیکنان اعلام می کنم و نمی خواهم مسائلی را مطرح کنم تا فشار روانی حاکم بر تیم بیش از این شود.

اعتقاد بنده، مدیریت باشگاه، هواداران و پیشکسوتان در این شرایط می بایست برای سربلندی پرسپولیس و خروج تیم از وضعیت کنونی همدل شده و از تیم حمایت کنند.

ان‌شاءا… این فشار روانی با یک برد از روی دوش کادر فنی و بازیکنان برداشته خواهد شد.

بازیکنان پرسپولیس باید خودشان را باور داشته باشند و بدانند که بهترین های ایران هستند. این تیم قطعا نتیجه می گیرد اما در سایه گذشت زمان، رسیدن به هماهنگی بیشتر، صبوری و حمایت همه جانبه هواداران.

۴۳ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ