سرزمین مادری ودکستررکوردشکستند

هفتمین فصل سریال دکستر، بهترین افتتاحیه تاریخ این سریال را رقم زد. طبق آمار اعلام‌شده، اولین نمایش اپیزود اول فصل هفتم این سریال را. بی‌تردید موفقیت در جوایز امی در این اتفاق بی‌تأثیر نبوده است. اما هر چه که هست،…

هفتمین فصل سریال دکستر، بهترین افتتاحیه تاریخ این سریال را رقم زد. طبق آمار اعلام‌شده، اولین نمایش اپیزود اول فصل هفتم این سریال را.

بی‌تردید موفقیت در جوایز امی در این اتفاق بی‌تأثیر نبوده است. اما هر چه که هست، شروع فصل جدید دو سریال مهم شبکه شوتایم، نشان‌دهنده افزایش فراوان بینندگان در مقایسه با سال گذشته است. شبکه شوتایم به لطف موفقیت دو سریال سرزمین مادری (HOMELAND) و دکستر (DEXTER) موفق‌ترین یکشنبه تاریخ خود را سپری کرد.

به گزارش کافه‌سینما به نقل از هالیوود ریپورتر، هفتمین فصل سریال دکستر، بهترین افتتاحیه تاریخ این سریال را رقم زد. طبق آمار اعلام‌شده، اولین نمایش اپیزود اول فصل هفتم این سریال را ۲٫۴ میلیون نفر تماشا کردند. عددی که با در نظر گرفتن بازپخش این قسمت به ۳٫۰۴ میلیون نفر افزایش می‌یابد.

فصل دوم سریال سرزمین مادری که چند روز قبل جایزه بهترین مجموعه درام و دو جایزه بازیگری را از جوایز امی دریافت کرد هم شروع مقتدرانه‌ای داشت. اولین نمایش اپیزود اول فصل دوم این سریال را ۱٫۷۳ میلیون نفر تماشا کردند که افزایشی شصت درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد. با توجه به بازپخش این قسمت، قسمت اول از فصل دوم سرزمین مادری را ۲٫۰۷ میلیون نفر دیده‌اند.

فرهنگ و هنر
بازنشر:ممتازنیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن