سرویس پیامک صوتی برائ مشترکین ایرانسل

۳ م دیماه ،

ایرانسل برائ اولین بار در ایران، سرویس پیشرفته پیامک صوتی را به مشترکین سیم کارت‌های اعتباری خود عرضه کرده است…

ایرانسل برائ اولین بار در ایران، سرویس پیشرفته پیامک صوتی را به مشترکین سیم کارت‌های اعتباری خود عرضه کرده است. به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ مشترکین سیم کارت‌های اعتباری می‌توانند هر زمان کە مایل باشند با شماره گیری تلفن گویای رایگان ۷۱۹، تا ۶۰ ثانیه برائ مشترک مورد نظر خود به صورت صوتی پیام ارسال کنند.

مشترکین سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل  می‌توانند پس از ضبط پیام، آن را بلافاصله یا در روز و ساعت دلخواه خود به یکی از ۳ روش ارسال پیامک، تماس خودکار یا پیام چند رسانه‌ای (MMS) برائ مخاطب موردنظر خود ارسال کنند.

در روش پیامکی، مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه پیامک صوتی برائ وی ارسال شده است مطلع می گردد و می‌تواند با تماس با شماره‌های ۷۱۹ پیامک صوتی خود را بشنود.

در روش تماس خودکار، سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و پیام صوتی ضبط شده را برائ وی پخش می‌کند. این روش برائ زمانی مناسب است کە به عنوان مثال شما در نیمه شب پیامی را ضبط نموده و تنظیم می‌کنید کە در ساعت مشخصی در صبح برائ مخاطب پخش شود.

 در روش ارسال از طریق پیام چند رسانه‌ای نیز پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی برائ مشترک مورد نظر ارسال می‌شود.

از دیگر قابلیت‌های این سرویس تازه، می‌توان به امکان ارسال یک پیامک صوتی برائ چند مشترک و ارسال پیام‌های صوتی دریافت شده برائ دیگر مشترکین به روش‌های مختلف از جمله ارسال پیامک، تماس خودکار یا پیام چند رسانه‌ای اشاره کرد.

هزینه ارسال هر پیامک صوتی برائ مشترکین سیم کارتهای اعتباری ۶۲ تومان اعلام شده است.

ایرانسل همچنین گزارش کرده کە برائ دریافت پیامک صوتی از طریق بستر پیام چندرسانه‌ای، گیرنده پیام باید ابتدا تنظیمات مربوط به MMS ایرانسل را از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۵*۳*۱۳۰* دریافت و مطابق دستورالعمل ارسالی، بر روی گوشی خود نصب کرده باشد.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ