شخصیت شما در اتاق نشیمن شماست!

۲۱م اسفند ،

گاهی ما انسان ها برای رنگ آمیزی اتاق های خانه خود از رنگ هایی استفاده می کنیم که بسیار به آنها علاقه داریم. اما سبب این کار را می دانید؟ در این مطلب می خواهیم رازهای نهفته در پشت رنگ های انتخابی را برایتان فاش کنیم.

 

 گاهی ما انسان ها برای رنگ آمیزی اتاق های خانه خود از رنگ هایی استفاده می کنیم که بسیار به آنها علاقه داریم. اما سبب این کار را می دانید؟ در این مطلب می خواهیم رازهای نهفته در پشت رنگ های انتخابی را برایتان فاش کنیم. هر کدام از انتخاب های شما نمادی از شخصیت داخلیتان است.

رازهای شخصیت شما در گرو رنگ اتاق نشیمن

زرد

رنگ زرد روشن انرژی بسیاری دارد و مانند زمانی است که ذهنتان را به رسیدن به یک هدف متمرکز می کنید. ترکیب چند رنگ جلب توجه کننده و جسورانه در خانه می گوید شما قوانین خاص خود را در زندگی دارید و به دیگران نیز برای داشتن بهترین تجربه ها در زندگی الهام می بخشید. خانه هایی که به رنگ زرد دکور می شوند مملو از انرژی بسیار و حس سرزندگی می باشند.

رازهای شخصیت شما در گرو رنگ اتاق نشیمن

آبی

با رنگ آمیزی دیوارها به رنگ آبی نشان می دهید در انجام صحیح کارهایی که به عهده گرفته اید، عزم راسخ دارید و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنید. رنگ آبی مورد علاقه بیشتر طراحان داخلی نیز هست.

رازهای شخصیت شما در گرو رنگ اتاق نشیمن

سبز مایل به خاکستری

رنگ سبز مایل به خاکستری نشان می دهد شما فردی میباشید که با دقت و احترام کامل به حرف های دیگران گوش می دهید و به آنها اجازه می دهید تا ترس ها و امیدهایشان را بروز دهند.

رازهای شخصیت شما در گرو رنگ اتاق نشیمن

صورتی

اگر برای اتاق نشیمن خود رنگ صورتی کمرنگ را انتخاب کرده اید، احتمالا فردی پرشور و تا حدی تند میباشید؛ فردی که همیشه به دنبال تجربه های تازه و تنوع بیشتر در زندگی است. چیزهای معمولی و پیش پا افتاده هرگز شما را جذب نمی کند و همیشه دوست دارید تجربیاتی فراتر از مسایل عادی زندگی  داشته باشید.

رازهای شخصیت شما در گرو رنگ اتاق نشیمن

قهوه ای

در صورت انتخاب رنگ قهوه ای برای دیوارهای خانه، در واقع به دیگران نشان می دهید چقدر به قوانین و ضوابط احترام می گذارید، سختکوش میباشید و پشتکار دارید و برای نزدیکان خود ارزش و احترام بسیاری قائل میباشید.

رازهای شخصیت شما در گرو رنگ اتاق نشیمن

مشکی

آیا شهامت استفاده از رنگ مشکی را در خانه دارید؟ اگر بله، پس شما شخصی گیرا، جذاب، تاحدی راحت، پیچیده و مرموز میباشید. ذهن خلاقی دارید و بسیار زود منظورهای نهفته در پشت حرف ها، ایده ها  را درک می کنید و می توانید رخدادها مختلف را پیش بینی کنید.

رازهای شخصیت شما در گرو رنگ اتاق نشیمن

سبز روشن

دوستداران رنگ سبز روشن کسانی می باشند که از خود انرژی مثبت متصاعد می کنند و همیشه به فلسفه «می توانید آن را انجام دهیم» اعتقاد راسخ دارند. این اشخاص حساسیت تشخیصی و تمایل ذاتی برای آرام کردن دیگران دارند و در تلاش های اجتماعی کاملا طبیعی رفتار می کنند.

رازهای شخصیت شما در گرو رنگ اتاق نشیمن

آبی بسیار پررنگ

آبی شاد و پررنگ نشان می دهد صاحبخانه شخصیت پویا و پرانرژی دارد.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ