شعار سال در بخش مسابقه در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

سال که با عنوان ˝حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی˝ از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شد، در بخش مسابقه چراغ راه سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران قرار گرفت.

به گزارش هنر آنلاین، این بخش در سال تازه به منظور به تصویر کشیدن بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال در بخش مسابقه جشنواره فیلم کوتاه تهران گنجانده شده است و آثاری که به این موضوع اهتمام داشته و در ترویج این رویکرد و دستاوردهای آن برائ کشور و مردم این نقش را ایفا نماید می توانند در این بخش شرکت کنند.

آثاری که در سال با موضوع « سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی » تولید شده اند و به جشنواره بیست و نهم ارسال نشده اند نیز می توانند تقاضای داوری در بخش چراغ راه را داشته باشند.

تاریخ تولید آثار در این بخش آزاد و می تواند در چهار شاخته مستند؛ داستانی؛ تجربی و پویانمایی با حاکثر زمان ۳۰ دقیقه باشد.

بهترین فیلم در این بخش به انتخاب هیئت داوران موفق به دریافت تندیس جشنواره، سی میلیون ریال جایزه نقدی و همچنین حمایت از تولید اثر بعد خواهد شد.

سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی در مهر ماه سال جاری برگزار می گردد.

علاقه مندان جهت شرکت در جشنواره می توانند تا ۲۱ خرداد با مراجعه به پایگاه اینترنتی انجمن به نشانی www.iycs.ir ثبت نام کنند.


آخرین خبرها
منبع: هنر آنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ