صداقت: هرگونه تبانی را تکذیب می کنیم

۳۱فروردین۱۳،

 فرهاد صداقت اظهار کرد: اگر فدراسیون مدرکی در این زمینه دارد چرا رو نمی کند و چرا باشگاه شهرداری را در جریان نمی گذارد.

به گزارش ایرنا، وی اضافه کرد: ابتدا عنوان می کنند که شهرداری تبریز در بازی با شهرداری یاسوج با اتابک نمازی بازیکن این تیم تبانی کرده، غافل از اینکه همین بازیکن در همین دیدار گلزنی می کند و تیم یاسوجی با نتیجه سه بر یک برنده می شود.

صداقت گفت: اتهام تبانی با راهیان کرمانشاه و دادن سکه به بازیکن این تیم نیز تهمتی بیش نیست، چرا که اگر استقلال خوزستان از تک گل خود در مقابل فولاد یزد دفاع می کرد این تیم خود به خود به طور مستقیم راهی لیگ برتر می شد و شهرداری تبریز به دلیل تساوی مقابل راهیان کرمانشاه در بازی پلی آف حضور پیدا می کرد.

وی افزود: اگر قرار بود شهرداری تبریز در مصاف با راهیان کرمانشاه در هفته پایانی تبانی کند، باید این دیدار را به نفع خود به پایان می برد و هیچ شانسی برای استقلال خوزستان نمی گذاشت.

صداقت دلیل طرح چنین ادعاهایی را خصومت و شیطنت برخی اشخاص بخصوص مدیرعامل باشگاه پاس عنوان کرد و گفت: رمضانی برای اینکه تیمش سوم شده و از رسیدن به بازی پلی آف بازمانده برای رسیدن به این هدف چاره ای جز فرافکنی و تهمت زدن به شهرداری تبریز ندارد.

وی اضافه کرد: تاکنون فدراسیون در خصوص اتهامات مطرح شده هیچ نامه ای به شهرداری ارسال نکرده است، با این وجود، معاون ورزشی شهردار تبریز به همراه دو عضو هیات مدیره در فدراسیون حضور یافته اند تا از نزدیک جویای مساله شوند.

شهرداری تبریز با ۴۷ امتیاز و قرار گرفتن در صدر گروه ب رقابت های لیگ یک، به عنوان تیم اول به لیگ برتر صعود کرد و استقلال خوزستان با ۴۶ امتیاز به بازی پلی آف رسید.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ