طرح پایش دانشجویان جدیدالورود اجرا می‌شود

جام جم آنلاین: معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از پیشتازی خیرین یزدی در ساخت مراکز دانشگاهی و خوابگاه‌های دانشجویی در کشور خبر داد.

غلامرضا خواجه سروی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گردهمایی خیرین در دانشکده منابع طبیعی اردکان یزد با تأکید بر لزوم شکل‌گیری انجمن دانش آموختگان دانشگاه‌ها از مسئولان و فعالان حوزه آموزش عالی اردکان خواست در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی۹۲-۹۱ ، از اجرای «طرح پایش فرهنگی- اجتماعی دانشجویان جدیدالورود» خبر داد و گفت: این طرح با هدف شناسایی استعداد دانشجویان جدیدالورود در حوزه فرهنگی همزمان با سال تحصیلی جدید اجرا می شود و تمام دانشجویان جدید الورود پایش فرهنگی می‌شوند.

خواجه سروی افزود: با شناسایی دانشجویان مستعد، مدیران فرهنگی دانشگاه‌ها می‌توانند از مشارکت آنان در برنامه‌های مختلف بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه اولین بار است که در دانشگاه‌های کشور دانشجویان جدیدالورود پایش فرهنگی می‌شوند، تصریح کرد: با این پایش، استعداد و توانایی فرهنگی دانشجویان شناسایی می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم اظهار داشت: وقتی دانشجو وارد دانشگاه می‌شود، با شناختی که از او به دست می‌آید بلافاصله از پتانسیل های شناسایی شده در امور فرهنگی دانشگاه استفاده خواهد شد.(ایسنا)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ