عسگر اولادی: همین دولت انتخابات سال ۸۸ را برگزار کرد

خرداد ۱۳۹۹

ایران > سیاست – ممتازنیوز:
عسگر اولادی با بیان‌این‌که آثار جنگ نرم دشمن در خلق حماسه سیاسی ملت محو شد، گفت: ملت پیروز انتخابات سال ۹۲ است، نقشه‌ها و طراحی های دشمن در این پیروزی نقش بر آب شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در دیدار با جوانان حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سالروز شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفای امام(ره) اظهار داشت: شهادت شهید بهشتی جبهه کفر، نفاق و الحاد را رسوا کرد و نشان داد دشمنان اسلام و نظام هیچ منطقی جز خشونت و ترور و تخریب نداشته و ندارند.

وی با اشاره به این بیان شهید بهشتی که ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت،افزود: آن منطقی که انقلاب را تا امروز بالنده و سرافراز نگه داشته است، پرهیز از قدرت‌طلبی و زراندوزی و کوشش در خدمت صادقانه به مردم بوده است. یک جریان نیرومند در کشور از ابتدا با همین منطق وارد انقلاب شد و با همین منطق در تبعیت از ولایت فقیه به مردم و انقلاب خدمت کرده و می‌کنند.

عسگر اولادی با اشاره به خلق حماسه سیاسی ملت در انتخابات سال ۹۲ اضافه کرد: برگزاری انتخاباتی جدی، آزاد، رقابتی، قانونمند و اخلاقی پایه‌های اقتدار و امنیت در کشور را استحکام بخشید و تهدیدهای دشمن علیه ملت را به صورت فرصت درآورد، لذا نتایج انتخابات به صورت جشن ملی درآمد و دشمن را به عزا نشاند و دوستان را امیدوارتر کرد.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به حوادث تلخ سال ۸۸ خاطر نشان کرد: عده ای را دشمنان اسلام و انقلاب از روی نیرنگ و فتنه تشبیه و تحریص به شورش خیابانی و سرسپردگی به دشمن کردند. متاسفانه فرصت های پدید آمده از مشارکت ۸۵ درصدی مردم درآن انتخابات را به صورت تهدید علیه امنیت ملی درآوردند و اجازه دادند دشمنان ارزش‌ها و اهداف مقدس امام(ره) و رهبری انقلاب را مورد هدف نیرنگ های خود قرار دهند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی رفتار کسانی که در این انتخابات پیروز نشدند را با کسانی که در سال ۸۸ با عدم توفیق روبرو شدند را مقایسه کرد و گفت: همین دولت و همین مجریان و ناظرین در انتخابات سال ۸۸ حضور داشتند، اما یک جریان نتایج سال ۸۸ را نپذیرفت و آن را با تهمت و تقلب آلود، اما جریان رقیب در سال ۹۲ با آنکه تفاوت رای بسیار کم بود به راحتی نتایج را پذیرفت و رای ملت را مکیزان دانست و به ان احترام گذاشت لذا جشن ملی شکل گرفت.

وی خطاب به کسانی که در انتخابات سال ۸۸ مفتون فتنه غرب قرار گرفتند بیان داشت: هنوز فرصت باقی است، به دامن رهبری رئوف ملت و نظام برگردید و از لغزش های انجام شده تبری خواسته و توبه کنید. خداوند ظلم عظیمی را که به نظام روا داشته شده را هرگز نمی بخشد، مگر چنان چه در قرآن کریم و در آیه ۸۲ سوره طه تصریح فرموده که به یقین من آمرزنده هستم . کسی را که توبه و بازگشت کند و ایمان بیاورد و با عمل شایسته جبران کند و هدایت جو باشد.

عسگر اولادی با اشاره به نتایج انتخابات اظهار داشت: ما در این انتخابات تدبیر جدی و جامع الاطراف خود را داشتیم، اما تقدیر الهی چیز دیگری بود . ما در برابر این تقدیر بسیار زیبا تسلیم و مطیع هستیم.

وی با اشاره به شخصیت حسن روحانی گفت: آقای روحانی فرزند حوزه و یک مجتهد انقلابی است. سوابق خدمت او به نظام و همراهی با امام و رهبری معظم انقلاب بر کسی پوشیده نیست. اکنون همه باید به او کمک کنیم تا در خلق حماسه اقتصادی نیز پیروز و موفق شود.رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری ما باید به آینده فکر کنیم و رئیس دولت منتخب ملت را در چالش های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی یاری جدی و صمیمانه نمائیم.

وی در پایان با اشاره به عبرت های انتخابات اخیر گفت: البته حزب موتلفه اسلامی باید روند همگرایی و وحدت را در اصولگرایان تقویت کند و از واگرایی و تشتت و اختلاف دشمن شادکن پرهیز نماید.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. حسین گفت:

    بحث دولت نیست نظام برای احیای آبروی از دست رفته اش این بار تقلب نکرد

  2. زهرا گفت:

    آقای عسکر اولادی فقط در مورد نحوه شمارش آرا سال ۸۴ توضیح دهند .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ