قابل توجه آقای وزیر بهداشت: مرگ پرستار به دلیل آنفولانزاتاریخ انتشار: ۲۹ December 2015 | 9:13 am

قابل توجه آقای وزیر بهداشت: مرگ پرستار به دلیل آنفولانزا

دیری از شاه سخن وزیر محترم نمیگذرد که فتوا دادند برای آنفلوآنزا ماسک نیاز نیست و البته از ماجرای اخراج پرستار معترض به نبودن تجهیزات ایمنی و پیشگیری…

هنوز از شوک اخراج پرستار معترض خارج نشدیم که…

محمود عمیدی پرستار بالین با اعلام این خبر طی یادداشتی نوشت : دیری از شاه سخن وزیر محترم نمیگذرد که فتوا دادند برای آنفلوآنزا ماسک نیاز نیست و البته از ماجرای اخراج پرستار معترض به نبودن تجهیزات ایمنی و پیشگیری و بازگرداندنش با سلام و صلوات که مبادا مردم متوجه این کاستیها شوند …مسئولین که می دانند .هنوز از شوک اخراج خارج نشدیم که پرستاری از نیشابور طعمه ی آنفلوآنزا شد،و همه ی ما پرستاران به راحتی می توانیم یک سید محمد باشیم …..
جان بی ارزش پرستار به دلیل کوتاهی برخی آدمهای مهم به فنا رفت و می رود و خواهد رفت ،چرا که چیزی که اهمیت ندارد پرستار است، پرستاری که حافظ سلامت مردم است .
در این گیرو دار نمیتوانم بفهمم که چرا هیچ مسئول صاحب قدرتی وارد این ماجراها نمی شود ؟

لازم به ذکر است که طی اخبار واصله به سلامت نیوز سید محمد رضایی ثانی پرستار بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور که از بیماران آنفولانزا گرفته بود فوت کرد.

پرستاران یک هفته روبان مشکی می زنند
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، از جامعه پرستاری درخواست کرد به احترام فوت پرستار نیشابوری که جان خود را به خاطر ابتلا به آنفلوآنزا در پی احیاء یک بیمار مبتلا به این بیماری از دست داد به مدت یک هفته با روبان مشکی در محل کار حاضر شوند.

anfolanza.jpg

 

منبع: سلامت نیوز

 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ