قهرمانی رکابزن ترافیک در کراس کانتری بزرگسالان

۲۴ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

آخرین مرحله از رقابتهای لیگ دوچرخه سواری کوهستان باشگاه های کشور، با کسب مقام قهرمانی مهدی عباس زاده از تیم ترافیک در ماده کراس کانتری بزرگسالان پیگیری شد.

به گزارش تفسیری گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛سومین و آخرین مرحله از رقابتهای لیگ دوچرخه سواری باشگاه های کشور در رشته کوهستان و در مواد دانهیل و کراس کانتری و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان، از امروز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه iبه مدت ۲ روز iبه میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان مازندران و در شهرستان چالوس در حال برگزاری است.در اولین روز از این مسابقات، ۳۵ رکابزن در رده سنی بزرگسالان در ماده کراس کانتری با یکدیگر iبه رقابت پرداختند که در پایان؛مهدی عباس زاده از تیم ترافیک تهران iبه مقام قهرمانی دست یافت، یوسف سیف زاده از تیم هیئت بیجار بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و پرویز مردانی از تیم ترافیک تهران سوم شد.
سومین و آخرین مرحله از رقابتهای لیگ کوهستان باشگاه های کشور با حضور تیم های ( هیئت گیلان، هیئت بیجار، هیئت دهگلان، اطلس اصفهان، کندوان چالوس الف و ب، سیستان و بلوچستان و مقاومت همدان) در رده سنی جوانان و تیم های ( هیئت گیلان، سازمان ترافیک الف و ب، هبئت بیجار، اطلس اصفهان، کندوان چالوس الف و ب، حمل و نقل همگانی iبهشهر، سیستان و بلوچستان و مقاومت همدان) در حال برگزاری است. تاریخ  ارسال:چهارشنبه ۲۴ آبان  – ۱۲:۵۵


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ