مجریان ممنوع تصویر تلویزیون را بیشتر بشناسید

مجریان زیادی در دوران ضرغامی ممنوع التصویر شدند، آنها که بودند و سرنوشت شان چه خواهد شد؟
ممتاز نیوز: مدیران تلویزیون مثل مربیان فوتبال، مجریانشان را ارنج می کنند و داخل زمین می فرستند. یک مدیر حق دارد به هر دلیلی مجری اش را روی نیمکت ذخیره ها بنشاند و به او اجازه بازی ندهد اما بعضی وقت ها ترافیک نیمکت خیلی شلوغ می شود و خیلی ها اجازه حضور در زمین پیدا نمی کنند.

در دوره مدیریت علی دارابی، معاون سابق سیما چنین وضعیتی را شاهد بودیم. اینکه یک مجری از حضور در قاب تلویزیون منع شود اتفاق عجیبی نیست. بینندگانی که مصاحبه جنجالی «فرزاد حسنی» با سردار رادان را به یاد می آورند، حتما می دانند که بعد از آن برنامه تا مدت ها سر و کله حسنی در تلویزیون پیدا نشد.

آزاده نامداری

محرومیت به خاطر اختلاط غیرمعمول زن و مرد

ویژه برنامه سال تحویل ۹۱ علاوه بر احسان علیخانی یک قربانی دیگر هم داشت. آزاده نامداری هم بعد از این برنامه کنار گذاشته شد. برای خیلی ها این سوال پیش آمد که وقتی جمله تند و تیز از زبان علیخانی خارج شده؛ پس چرا همکارش یعنی نامداری باید برکنار شود؟ جواب این سوال ساده است. همان زمان گفته شد که در این برنامه «اختلاط غیرمعمول زن و مرد» اتفاق افتاده و این دو مجری به همین خاطر تذکر دریافت کرده اند.

نکته جالب این است که چند روز بعد یعنی در تاریخ چهاردهم فروردین صدا و سیما از هر دو نفر تقدیر کرد. از علیخانی به خاطر اجرایش و از نامداری به خاطر طراحی و نویسندگی اش. پس از این برنامه، نامداری را سال یک بار در حال اجرا دیدیم. یک سال با جعفر خسروی و سال دیگر در کنار فرزاد حسنی، یک بار هم اسمش در تیتراژ برنامه «پشت صحنه» (علیخانی) به عنوان نویسنده آمد که بعدها حذف شد.

او بعدها به مستندسازی پناه آورد که حرفه اصلی و مورد علاقه اش نبود. بعد از بالا گرفتن ماجراهای طلاقش و آمدن فرزاد حسنی به برنامه زنده پخش مستند «خانومی که شما باشی» از شبکه دو هم متوقف شد. او از کسانی است که گفته می شود با آمدن پورمحمدی با قدرت به سیما برخواهد گشت.

مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویر

جواد یحیوی و رضا رشیدپور هم به خاطر موضع گیری های سیاسی شان و حرف هایی که روی آنتن زنده زدند چنین سرنوشتی پیدا کردند. در این شرایط، ما با مجری های انگشت شماری مواجه بودیم که علت محرومیت شان را می دانستند اما در دوره علی دارابی مجری هایی که کنار می رفتند تفهیم اتهام نمی شدند.

مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویر

هیچ کس به آنها نمی گفت که شما به این دلیل مشخص کنار گذاشته شده اید. مدام به آنها گفته می شد که شما هیچ مشکلی برای ادامه فعالیت ندارید و می توانید روی صندلی اجرای هر برنامه ای که دلتان خواست بنشینید. مدیران تلویزیون در رسانه ها تکرار می کردند که ما مجری ممنوع التصویر نداریم. هیچ یک از مجری هایی که ممنوع التصویر شده اند، نامه کتبی دریافت نکرده اند.

یکی از این مجریان که نمی خواهد نامش فاش شود، می گوید: «من در خانه ام پنج مجوز ساخت دارم. چند سال من را سر دواندند اما هیچ وقت نگفتند شما نمی توانی کاری بسازی. هر بار بهانه ای می آوردند. یک بار می گفتند ما کنداکتور نداریم و بار دیگر به ساختار برنامه ام گیر می دادند.»

او درباره اینکه چه پیگیری هایی برای رفع محرومیتش انجام داده می گوید: «چند بار تلفنی و حضوری با آقای دارابی صحبت کردم. ایشان می گفتند شما اصلا مشکلی نداری، برو کار کن.»

در این مطلب مروری داریم بر مجریانی که در دوره مدیریت علی دارابی حضوری جسته و گریخته در تلویزیون داشتند. در کنار آنها افرادی همچون علی ضیا، جعفر خسروی و هرمز شجاعی مهر هم بوده اند که هیچگاه طعم محرومیت را نچشیده اند.

راه دشوار معاون جدید

مرور مصاحبه های «علی دارابی» نشان می دهد که او همیشه بر فعالیت آزادانه همه مجری ها تاکید داشته است. دارابی در یکی از گفتگوهایش تاکید می کند: «یک مجری ممکن است بیرون از سازمان برایش اتفاقی بیفتد که به ما ارتباطی ندارد. وقتی یک مجری نمی تواند برنامه اجرا کند ما مقصر نیستیم. گاهی وقت ها هم خود مجری درخواست دارد که نباشد.»

مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویر

هم اکنون پورمحمدی، معاون جدید سیما، تلویزیونی را تحویل می گیرد که خیلی از مجریانش پراکنده شده اند. سطح کیفی برنامه های گفتگومحور و غیرنمایشی نسبت به گذشته افت کرده است و معاون جدید باید دستی به سر و روی این برنامه ها بکشد؛ برنامه هایی که گرفتار قوانین عجیبی مثل همنشینی مجریان و مهمانان زن با زن و مرد با مرد با هم هستند و در حوزه محتوایی هم خیلی آزادی عمل ندارند.

ژیلا صادقی

انتشار عکس و حرف های غیرمجاز

ژیلا صادقی جزو مجریان قدیمی تلویزیون محسوب می شود که کارش را از سال ۷۷ آغاز کرد. او خودش هم به درستی نمی داند چرا ممنوع التصویر شده است: «من نامه ای مبنی بر ممنوعیت تصویر ندارم، منتهی دوستان در حوزه ریاست خواستند این اتفاق بیفتد، ما هم پذیرفتیم.»

در این مدت می خواست در برنامه «ویتامین سه» حضور یابد که به سد ممنوع التصویری برخورد کرد. حضورش در شبکه های یک و جام جم هم منوط به حل مشکل ممنوعیتش شد. او اولین مجری بود که در پیام های بازرگانی تلویزیون شرکت و یک محصول را تبلیغ کرد. بعضی ها این مسئله را علت ممنوع التصویری اش می دانند ولی خودش می گوید که این اتفاق با مجوز صدا و سیما رخ داده است و کاری غیرقانونی نبوده است.

شنیده می شود که او در نشستی تخصصی حرف هایی زده که به مذاق بعضی ها خوش نیامده و همین حرف ها به سوءتفاهم ها دامن زده است. همچنین او عکس هایی از خودش در فضای اینترنتی منتشر کرد که در آنها حجاب معمولی صدا و سیمایی را رعایت نکرده بود. این نکته هم می تواند دلیلی برای توقف فعالیتش باشد.

مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویر


محمود شهریاری

خوردن «هلو»ی ممنوع

محمود شهریاری را قدیمی ها با دیالوگ آهنگین «بخور، بخور» می شناسند. او مجری قابل کنترلی نیست. حتی ممکن است در یک برنامه زنده کتش را با کت احمدزاده و روشن پژوه گره بزند و از رویش بپرد. او سابقه چند بار ممنوع التصویری را در کارنامه دارد.

شهریاری خیلی بدشانس بود که مهمانش در پاسخ به یک سوال کلمه «هلو» را بر زبان آورد. البته خیلی ها معتقدند سوال شهریاری هم اشکال فنی داشت و نباید چنین چیزی را می پرسید. او در برنامه شبکه زنده رود اصفهان از امیر جعفری پرسید شما همسرتان (ریما رامین فر) را شبیه به چه میوه ای می بینید. این سوال و جواب سرانجام خوبی نداشت و منجر به محرومیت شهریاری از قاب تصویر شد. او که هر سال با «جشن رمضان» شبکه تهران به خانه روزه داران می آمد از این برنامه کنار گذاشته شد.

مدتی بعد او را در شبکه کم بیننده و مهجور «بازار» دیدیم. برنامه ای با عنوان «از همین امروز» که خیلی زود متوقف شد. همکاری نصفه و نیمه شهریاری با فتیله ای ها هم دوام زیادی نداشت.

او درباره محرومیت خودش و همکارانش نظر جالبی دارد: «درباره ممنوع الکاری مجریان، هیچ خبری به شخص مورد نظر نمی دهند و حتی علتش را هم توضیح نمی دهند. اصلا از او توضیح هم نمی خواهند. حکم را غیابی صادر و اجرا می کنند و شما باید از طریق جراید و افکار عمومی بشنوید که ممنوع الکار شده اید.»

 مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویر

محمدرضا شهیدی فرد

حرف های غیرصمیمانه در نشست صمیمانه

«محمدرضا شهیدی فرد» را از سال ۱۳۹۰ دیگر در تلویزیون ندیدیم. او با برنامه «پارک ملت» یکی از بهترین کارهای گفتگومحور شبانه را روانه آنتن کرد. درباره ممنوعیت او گمانه های زیادی وجود دارد. شهیدی فرد در شبی که عماد افروغ حرف های خارج از چارچوبی را زد سکوت کرد و چیزی نگفت.
این مجری در شب های بعدی در غیاب افروغ توضیحاتی را درباره جملات مهمانش بیان کرد اما نتوانست آب رفته را به جوی برگرداند. منتقدانش معتقد بودند که او از اول نباید یک مهمان مسئله دار را به برنامه اش دعوت کند که بعد اینگونه کاسه «چه کنم» در دست بگیرد.

چند ماه بعد او در نشست صمیمانه مجریان با معاون سیما حرف های غیرصمیمانه ای زد که کار دستش داد. انتقادات او از اوضاع و احوال تلویزیون اینقدر تند و تیز بود که همانجا خیلی ها احتمال دادند برنامه «پارک ملت» به زودی به نقطه پایان برسد. در جریان مناظره های انتخاباتی شنیده شد که قرار است شهیدی فرد یکی از مجری ها باشد اما این اتفاق نیفتاد. شهیدی فرد با آنکه سه سال در تلویزیون غیبت داشته، خودش محرومیتش را تکذیب می کند.

مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویر

فرزاد حسنی

ممنوعیت پی در پی

گویا در دوره دارابی برخوردهای نامتعارفش با آزاده نامداری – همسر سابق اش – در ویژه برنامه نوروز ۹۲ شبکه دو باعث شد تا او به سوی ممنوع التصویری اعلام نشده ای برود.

مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویر

مبنیا نصیری

جوان ترین مجری ممنوع التصویر شده

در بین مجری هایی که ممنوع التصویر شده اند، مبینا نصیری از همه کم سن و سال تر است. احتمالا شما هم کلیپ دیالوگ خط قرمزی اش را دیده اید. کلیپی که در «صرفا جهت اطلاع» هم پخش شد و خیلی سر و صدا به پا کرد.

خانم مجری خطاب به آقای مجری در برنامه زنده شبکه یک صدا و سیما گفت: «شما جیگر دوست دارید؟!» مبینا نصیری در حال خواندن پیامک های بینندگان است که یکدفعه مکث می کند و آقای مجری دلیل این مکث را می پرسد که خانم مجری با لبخند از آقای مجری می پرسد شما جیگر دوست داری؟

نصیری از جمله مجریان پرکار تلویزیون بود و در برنامه های «امروز هنوز تموم نشده»، «سیمای خانواده» و «صعود» اجرا داشت اما به تدریج اجرای این برنامه ها را به فرد دیگری واگذار کرد. او پس از مدتی غیبت با برنامه «اینجا ایران است» از شبکه جام جم به تلویزیون بازگشت.

مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویر

فرزاد جمشیدی

وعده ازدواج و جزیره کیش

فرزاد جمشیدی تنها مجری است که به خاطر اتفاقی خارج از سازمان صدا و سیما، آنتن زنده را از دست داد. او با برنامه زنده «یاد خدا» در سحرهای ماه رمضان مهمان خانه روزه داران می شد. علت توقف ناگهانی این برنامه عارضه قلبی و بستری شدن جمشیدی در بیمارستان عنوان شد ولی برخی علت را در یک پرونده شخصی می دانستند. او گرفتار یک ماجرای خانوادگی شد که اتفاقا شاکی سمج و سفت و سختی داشت.

زنی که مدام درباره وعده ازدواج آقای مجری و رفتن شان به جزیره کیش صحبت می کرد حسابی فرزاد جمشیدی را به دردسر انداخت. او ۲۹ خرداد نیز در نامه ای اعلام کرد برای همیشه از اجرا خداحافظی می کند. مدیران تلویزیون چند بار سعی کردند جمشیدی را به آنتن برگردانند و همه چیز را عادی جلوه دهند اما او خودش آنقدر اضطراب داشت که نتوانست از عهده اجرا بربیاید.

 مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویر

احسان علیخانی

از جام جم تا محله احمدی نژاد

سال ۹۱ برای احسان علیخانی سال خوبی نبود. ضرب المثل «سالی که نکوست از بهارش پیداست» برای او کارکردی وارونه داشت. او در ویژه برنامه سال تحویل حرف هایی زد که نباید می زد. شوخی با احمدی نژاد و زیر سوال بردن عملکردش آن زمان جزو خط قرمزهای تلویزیون محسوب می شد و علیخانی با خنده و شوخی از این خط عبور کرد. محتوای حرف های این مجری بازیگوش را همه به یاد دارند. او گفت: «رییس جمهور محترم در مجلس سخنانی گفتند ولی گرانی در کشور وجود دارد و مردم در فشار اقتصادی هستند. جناب آقای احمدی نژاد! فکری به حال این گرانی ها بکنید؛ همه ملت که نمی توانند بیایند از محله شما خرید کنند.»

کسی فکری به حال گرانی ها نکرد و حرف های این مجری نتیجه ای جز گوشه نشینی اش نداشت. پس از پخش برنامه زمزمه هایی شنیده شد مبنی بر اینکه علیخانی از طرف مدیران تلویزیون توبیخ شده است.

کسی از صحت و سقم ماجرا اطلاعی پیدا نکرد؛ اما چند ماه بعد مردم دیدند که «علی ضیا» به جای علیخانی بر صندلی اجرای «ماه عسل» نشست. سهم علیخانی از آنتن ۹۱ فقط اجرای ویژه برنامه شب یلدا و یک برنامه غیرزنده بود. او در برنامه «پشت صحنه» که اوایل بهمن ماه پخش شد، روبروی قهرمان های المپیک نشست و با آنها گفتگو کرد.

علیخانی در سال ۹۲ دوباره اجرای برنامه «ماه عسل» را به عهده گرفت؛ در روزهایی که دیگر خبری از احمدی نژاد نبود و حسن روحانی جایگزین رییس جمهور قبلی شده بود.

مجریانی که دردوره ضرغامی ممنوع التصویر شدند +تصاویرمنبع: تماشاگران امروز

تا این لحظه ۷۰نظر ثبت شده
 1. نیاز گفت:

  واقعا مسخره است به خاطر گفتن جیگر گذاشتنش کنار
  خیلی ماهه تیپش عالیه همیشه مانتو های شیک می پوشه

 2. نیاز گفت:

  مبینا نصیری عالییییییه عاشقشم مسلط به کارشه

 3. مهدی مرزی گفت:

  سلام به همه همونان عزیزم.
  من از دیار باقی برای شما تلگراف میزنم نمیدانم شاید هم اس ام اس از دیار باقی.به هر حال فرقی نمیکند .این اقایون بالاخره با همکاری خیلی موثرشان کاری کردند که ما امثال ما راهی دیار باقی بشویم تا برای همیشه از دست قیمت حبوبات و گوجه فرنگی و نان و گوشت خلاص شویم.
  دستشان درد نکند.ما از اینجا دعاگوی همه ی عزیزان دولتمرد هستیم.صلوات یادتان نرود که اینجا هم صلوات در حکم تمام بهار است.

 4. گوجه فرنگی گفت:

  من کیلیویی ۱۰۰۰۰هزارتومنم چرا تو سرم میزنی علی اقا میگی ۱۳۰۰

 5. شاهین گفت:

  بقیه رو نمیدونم ولی احسان علیخانی ادم خوبیه

 6. م گفت:

  میدونم این پست خیلی قدیمیه. ولی از اونجایی که جدا و عمیقا به فکر منو واداشت، باید بگم که چقدر عجیب بی علت و بی منطق مجریا از گود خارج میشن. راست بگی،out. دروغ بگی،put. طلاق بگیری یا بخواد ازدواج کنی بازم…
  اخه این چه داستانیه؟ اگه حقیقت داشته باشه چرا به مجری خبر و توضیح نمیدین. این به نظر من فاجعه اس که رسانه ها توی این سونامی گیر کردن. متاسفم واسه مسوولا…

 7. الناز حبیبی گفت:

  خخخخخ..وااای بنده خداهامجریا،،بخاطرچ چیزای پیش پاافتاده ای ممنو الکارشدند..
  ولی چقدجالب وخنده دار بود..جگردوست داریدخخخخخ…معلومه ک ذهن مدیران چقدر منحرفه….خخخخخخخخ

 8. نازنین گفت:

  کاش کلا اخراج میشدن،بجز نامداری
  همشون موج منفی میدن بجز نامداری

 9. ارام206 گفت:

  راستی در مورد گوجه هم بگم:
  توی کشورمون دو جا هستش که گوجه کشورمون را تامین میکنه.یکی شهر اصفهان یکی هم جیرفت استان کرمانه.حالا زمانی که فصل گوجه اصفهانه قیمت گوجه میره بالی۱۲-۱۴ ولی زمان گوجه بدبختا جیرفتیا میشه گوجه میشه کیلویی۳۰۰
  اخه این دولتیه که ما داریم.بابا اون بیچاره ها هم زحمت میکشن والا.اخه این انصافه.اره!!؟؟

 10. ارام206 گفت:

  سلام حالا جیگره خوشمزه بودعایا خخخخخخخخخخخخ

 11. soha_82 گفت:

  سلام

 12. مهدی گفت:

  سلام بچه ها
  راستی گوجه چنده؟!!!!!!!

 13. طناز گفت:

  برای باور حقایق باید از پل مجازی دروغ گذشت.
  دنیای ما همش نمایش دروغین و مجازی بزرگونه!!

 14. من گفت:

  بابا اخرش قیمت گوجه چند بود؟؟خخخخخخخخ

  • حراج گوجه تو مازندران تنکابن کیلویی 14 بود گفت:

   حراج گوجه تو مازندران تنکابن کیلویی ۱۴ بود

 15. گوپگ گفت:

  اگه بخوای چند کلمه حرف درست بگی باید تاونش را هم بدی

 16. اهوازیم گفت:

  برین بابا گوجه محل ما۲۰۰۰ما اهوازیم اهواز ارزونه .البته اسمش تو اهواز گوجه خاکی نه گوجه فرنگی مسولین پیگیری کنن چه وضعیه مرگ بر امریکا

 17. بهار گفت:

  واقعا‌بعضیا‌حقشون‌نیست.مثلا‌آزاده.من‌دوستش‌دارم

  • طتلز گفت:

   کلا آدمای پررو کم نیستند. اما آدمای موفق دورشونو آدمای پررو گرفته. آزاده هم با موفقیتش پرروهای دورشو بیشتر کرده!!

 18. غضنفر گفت:

  هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه حالاهمتون خون کثیف خودتون نجس نکنید خخخخخخخخخخخ

 19. bouchaib گفت:

  انا المهدی المنتظر ان لغه ایران ولو بشکل حروف العربیه غیر موسعه فی مجال البحث ولیست حصانه mokafha1.wordpress.

 20. bouchaib گفت:

  انا ال م ه دی ال م ن ت ظ ر ل ول ا ار ض ی الصحراء الغربیه م او ج د ت ن ی ک ت ب ت مقال فی ای صفحه لا ل حاکم ولا باغیه بائعه ال ه وى ت خ تل ف م ع ا لدم یات ف ی الشوارع الدوال العربیه sahara occidental

 21. محسن گفت:

  حرف حق کتک خوردن هم داره.بازی اشکنک داره سر شکستنک داره.

 22. مهران گفت:

  مجری شدن ،خصوصادر برنامه زنده کار سختی است و اغلب مجریان خوب اند ، ولی رعایت ادب و نزاکت بسیار خوب و ارزنده است . مجری پر روی مثل فرزاد حسنی بدآموزی زیادی به جوانان انتقال داد . می بینید که چنین مجریانی حتی در خانواده خودشان هم سرو سامان نمیگیرند ، چطور میخواهند به مردم چیزی یاد بدهند و یاد آوری بکنند ؟

 23. پسر اقلید گفت:

  بیشتر مجریان گاه گاهی تیکه میندازن این یه امر طبیعی ست ******
  حال ما نفهمیدیم بحث دوستان سر مجریهاست یا سر گوجه فرنگی ،
  هر چند میتوان نبود بعضی افراد در سیما راتوجیح کرد
  اما نبود گوجه در یخچال نه *

 24. فاطمه جونیییییییییییییییییی گفت:

  ببین توروخدا بحث مجریان به کجا کشید اخه شماها همه تون اصل مطلب رو ول کردید الان چسبیدید به گوجه فرنگی اقاجان اونایی که میگن گوجه گرون شده و نمیتونیم بخریم و…… یه مدت گوجه نخورید نمیمیرید که
  والله بخدا

 25. maryam گفت:

  چرا اخه گوجه انقد گرونه چرا تو محل اینا ۱۳۰۰هس وا شاید الوچه قرمزه این فک میکن گوجس ها؟شایدم مثلا اووووم قیمت چیپس گوجه ای رو میگ

 26. maryam گفت:

  وا اینا گوجه خراب میخرن؟خخخ

 27. سحر گفت:

  عجججججججب

 28. شاهرضایی گفت:

  ممنوع التصویر یعنی فرزاد خان که الان داره سریال تلویزیونی نقش اول بازی میکنه؟!
  یا رشید پورکه توی شبکه نسیم برناتمه طنز داره؟!
  راستی مبادا آقای علیخانی و امثال ایشون اگر از عملکرد روحانی انتقاد کنند که این مرد کلید به دست تمام درهای زندگی را بروی ایشان قفل خواهدکرد!!!!

 29. ازاده نامداري گفت:

  منا الکی کردن بیرون من ادم خوبیم.والا به غران
  با این نوناش و با این گوجه هش

 30. علی گفت:

  خانم ملیکا تبریز با اینکه الان اوج زمستونه من گوجه فرنگی خریدم ۱۳۰۰ تومن هرچقدم بخای برات میفرستم با همین قیمت قیمت فضایی نده

  • mehrdad گفت:

   حاجی فکر کنم شما توروستا هستید قیمت سر باغو میگید

   • maryam گفت:

    ا پس چرا ما گوجمون۸تومنه حتما اونو گوجه خرابا رو ارزون میگیری

    • maryam گفت:

     بچه ها این قیمت چیپس گوجه ای رو میگ فک کنم ۱۳۰۰تومنه خخخخ

     • سما گفت:

      حالا این همه چیز چرا همه گیر دادین به گوجه

 31. میثم گفت:

  ولی ازاده رو ازاد کنید مجری توانمدندیه نه………

 32. نیکا گفت:

  o[hgjl kld;ak.,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 33. سعید گفت:

  خوب شد معنی ممنوع التصویر را هم فهمیدیم!

 34. میلاد گفت:

  تو کشوری که دموکراسی نباشه اینطوریه دیگه

  • سعید گفت:

   تا دموکراسی چی باشه دوست عزیز!

  • ناشناس گفت:

   تعریف دموکراسی از نظر شما چیه؟

 35. باران گفت:

  hi hi hiاه اه اه .

 36. شاهین گفت:

  یادمه تو کتاب فارسی دبستان سال سوم درسی بنام روباه و زاغ که درپایان درس زاغ که پنیر رو از دست داده میگه لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود . حالا نقل مجریان ممنوع تصویر اینه که یه عکس دست جمعی با آقای دارایی بگیرند و جمعند بگند لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود

 37. نسترن گفت:

  واقعا براتون متاسفم این مجریا بیشترشون بخاطر زدن حرف حق ممنوع تصویر شدن حتی اگه هم اشتباه کردن بس این همه که میگن ازادی بیان چی؟؟؟ و هرکسی هم هرچقدر اشتباه کنه دیگران حق ندارین ابروشونو ببرن . و بدرک گفتن یعنی چی؟؟؟؟؟ این مجریا زحمت کشیدن به این جایگاه رسیدن مثل اینکه شما رو بخاطر یه اشتباه بدون توضیح از کارتون پرت کنند بیرون بازم ببینم میاید بگین بدرک؟؟؟؟؟؟؟/

 38. mina گفت:

  ما خودمون اینقدر دور وبرمون آدمای بدبخت و فقیر داریم که نمیتونیم به خاطر مرفهین بی درد دست به اعتراض بزنیم خودشون اینقدر پارتی کلفت دارند این آخور نشد آخور گنده تر هست

 39. aref گفت:

  اشکالی نداره بزار چند روز نباشن میفهمن چه حرفایی رو باید بزنن

 40. مطلع گفت:

  چرا شایعه پراکنی می کنین ؟ هر کی که دیگه اجرا نکنه که ممنوع التصویر نیست !!!!!!! حتما چند روز ندیدینشون می گین ممنوع التصویرن . وای که بخاطر بی خبری مجبور می شین از خودتون شایعه بسازین

 41. شمسائی گفت:

  اکثر مجریهای ماهنر طوطی واری دارند بیان خوب را صرفا اکتساب میکنند بدون اینکه عمل کنند و این یعنی نفاق . مجری که مراقبه داشته باشد وبه دانسته های خود عمل کند کیمیاست .خدا صدا وسیما را ازآفت مجریان پر ادعای بی عمل پاک کند انشاال…

 42. ملیکا گفت:

  درجواب عباس:حرف اسی کاملا درسته دیروز گوجه رو گرفتم۹۰۰۰ تومن….باور نداری بیا شهرما قیمتو بگیر تا ضایع بشی….تو خودت کجای ایرانی؟الان هیچ چیزی قیمتش کتراز۳تومن نیس….چ برسه گوجه

  • اسکندر گفت:

   مشکل شما قیمت گوجه است؟
   عزیزان ما از هیچی خبر نداریم بس الکی به این حرفا اکتفا نکنیم

 43. فروزان گفت:

  آزادی رو معنی کنیدوببینیدآیاممنوعالتصویر یعنی چی ؟ومنافق یعنی چه؟چرا باید انسان آزاد مجبورباشه تو کشورش دورو داشته باشه؟اززدن حرف درست یا غلط بترسه ,اگه درسته خوب بدون هیچ تهدیدقبولش کنید اگه غلطه درست توجیحش کنید کار انسان عصرهجروانجام ندین ندین ندین

 44. حجت باقرزاده گفت:

  فقط باید گفت متاسفیم که چنین شخصیتهای در تلویزیون هستند پشت دوربین یه جور پشتش هزارجور الان دیگه پشت وجلو دیگه فرقی نداره .

 45. عباس گفت:

  در جواب اسی
  ببخشید الان کجایی ایران گوجه ده هزاره؟؟؟؟چرا الکی سیاه نمایی میکنی؟
  بیااز هر جایی ایران تو بگی قیمت میگیریم.

  • mehti_kalak گفت:

   لول پول گوجه رو کشیدن رو قیمته نون و پراید

  • نام شما... گفت:

   بیا مازندران گوجه کیلو ۸۵۰۰

 46. اسی گفت:

  زمان احمدی نژاد گوجه ۲۰۰۰ بود الان ۱۰۰۰۰ ولی کسی هیچی نمگه.

 47. فوضول خان گفت:

  خوب کاریشون کردن…

 48. سامیتا کیان گفت:

  چرا شماکه اینقدر کیفیت و آدم ها براتون مهم اند گزینشی عمل کردید؟
  یعنی واقعا از مجری تهران بیست و صبح وخبر ٰناصر خیرخواه خبر ندارید؟
  او مغضوب آین آقایان نیست؟ لااقل اگرباهاش مصاحبه نمی کنید ازهمین دوستان که نام برده اید حالش رابپرسید.
  بی انصافی نکنید سایت فوق العاده ای دارید.

 49. حیدر خوش مرام گفت:

  آقا جون این دختر مبینا نصیری با اون قیافه ی زاخارش داشته جلو قاضی معلق بازی در میاورده لات بازی درمیاورده و به اونی که جیگر نوشته آنتن میداده خوندم پیامکتو.بعدم که ریدن سرش

 50. گلی گفت:

  مبنیا نصیری شما عمل دیگری پبدا نکردی بری انجام بدی؟؟؟؟
  اشکال نداره به محض اینکه عمل جدیدی اومد خبرت میکنم !!!!!!!!!

 51. نام شما... گفت:

  والااااااااااا

 52. سکینه گفت:

  امروزمیرن بیرون.فردادوباره میان.به من چه.ازیک شبکه میان بیرون میرن یه شبکه دیگه.به همین راحتی

  • امید گفت:

   شما خون کثیف تو آلوده نکن

 53. نیکا گفت:

  ب درک ب ماچه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اه اه اه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ