مخالفت دولت با هرگونه افزایش مجدد تعرفه‌های درمانی

مخالفت دولت با هرگونه افزایش مجدد تعرفه‌های درمانی

مخالفت دولت با هرگونه افزایش مجدد تعرفه‌های درمانی

 معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام مخالفت دولت با هرگونه افزایش مجدد تعرفه‌های درمانی گفت: مردم دیگر طاقت این همه بار مالی را برای پرداخت هزینه خدمات پزشکی ندارند.

به گزارش راسخون، مهندس عبدالله عمادی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه با افزایش تعرفه‌ها بارمالی زیادی بر دوش مردم تحمیل می‌شود، اظهارکرد: دولت با هرگونه پیشنهاد در زمینه افزایش مجدد تعرفه‌های درمانی مخالفت کرده و آنرا تصویب نمی‌کند.

پرداخت ۲۲۰ میلیارد تومان از بدهی‌های مراکز درمانی در این هفته

وی در ادامه با اعلام خبر پرداخت بدهی‌های صندوق بیمه خدمات درمانی به مراکز پزشکی دولتی و غیردولتی عنوان کرد: در هفته جاری ۲۲۰ میلیارد تومان بدهی‌های دانشگاه‌ها و مراکز درمانی دولتی و غیردولتی را پرداخت می‌کنیم.

به گفته معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، با این پرداخت دانشگاه‌ها دیگر مشکلی برای تامین هزینه‌های خود نخواهند داشت و پرداخت بدهی‌های دانشگاه‌ها چند ماه جلوتر انجام می‌شود.

سرپرست سازمان بیمه سلامت در ادامه با اعلام در دست تدوین بودن آیین نامه سازمان بیمه سلامت گفت: ظرف چند ماه آینده نمایندگان سازمان‌های بیمه‌گر در کمیته‌های تخصصی حضور پیدا می‌کنند تا درباره نحوه تجمیع سازمان‌های بیمه‌گر تصمیم‌گیری شود.

/۱۱۱/


اخبار راسخون / بهداشت و درمان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ