مدیر فروش نگین خودرو: پیش‌فروش‌های رنو داستر با مدل ۲۰۱۴ تحویل می‌شود

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

مدیر فروش نگین خودرو: پیش‌فروش‌های رنو داستر با مدل 2014 تحویل می‌شود

مدیر فروش نگین خودرو:
پیش‌فروش‌های رنو داستر با مدل ۲۰۱۴ تحویل می‌شود

مدیر فروش نگین خودرو عنوان کرد: تحویل خودروهای رنو داستر مدل ۲۰۱۲ به جای خودروهای ثبت‌نامی با مدل ۲۰۱۴ کذب محض بوده و این در حالی است که هنوز موعد تحویل این خودروها فرا نرسیده است.

محمدرضا شهبازی در گفت وگو با خبرنگار ممتازنیوز، ضمن بیان این مطلب به تمام متقاضیان خرید این خودرو اطمینان داد: این شرکت همواره تلاش می‌کند تا بر اساس تعهدات خود عمل کند و همواره پاسخگوی مشتریان خواهد بود.
وی اظهار داشت: با توجه به نیاز بازار داخلی خودرو، رنو به منظور ایجاد رقابت در بازار قیمت تمام شده داستر را ۷۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نظر گرفت که پس از افزایش تعرفه گمرک و رکود حاکم بر بازار خودرو قیمت آن به ۸۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرد.
مدیر فروش نگین خودرو در پاسخ به این سوال که برخی انتقاد می‌کنند شرکت نگین خودرو خودروهای رنو داستر مدل ۲۰۱۴ را پیش فروش کرده ولی خودروهای مدل ۲۰۱۲ را تحویل مشتریان می‌دهد، آیا این موضوع واقعیت دارد؟ گفت: چنین چیزی واقعیت ندارد چرا که هنوز زمان تحویل خودروهای پیش فروش شده فرا نرسیده و تمامی این صحبت‌ها کذب بوده و در راستای تخریب نام این شرکت مطرح صورت گرفته است.
وی همچنین تصریح کرد: شرکت نگین خودرو در حال حاضر برنامه‌ای برای معرفی محصولات جدید رنو در ایران ندارد و باید منتظر بود تا بازار داخلی خودرو رونق بگیرد تا زمینه برای ورود محصولات جدید رنو فراهم شود.
شهبازی در رابطه با عرضه همزمان خودرو رنو کولیوس توسط نگین خودرو و پارس خودرو و ایجاد دوگانگی در بازار خودرو گفت: این موضوع هیچگونه دوگانگی در بازار خودرو ایجاد نخواهد کرد و شرکت پارس خودرو نیز در کنار ما به فعالیت خود ادامه می‌دهد.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
  1. شهریار گفت:

    به نظر من به جای رنو داستر نیسان جوک بخری بهتره، ماشینای ژاپنی مرگ ندارن الالخصوص که برند معروف نیسان

  2. مهتاب گفت:

    سلام… من قصد خرید رنو داستر رو دارم… آیا به نظر اونایی که خریدن ماشین خوبی هست؟

  3. غلامحسین کشاورز گفت:

    لطفا آدرس ومحل ثبت نام رنو داستر ورنو کولیوس را به ایمیل بنده ارسال کنید شرایط فروش نیز قید شود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ