مسعود کیمیایی فیلم جدیدش را با نام « خائن کشی » می سازد

گردآوری توسط گروه فرهنگ و هنر ممتاز نیوز

703a74c93d333e348c43533

مسعود کیمیایی قصد دارد فیلمنامه ای با عنوان “خائن کشی” را به عنوان تازه ترین کارش جلوی دوربین ببرد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر ممتاز نیوز به نقل از میزان، مسعود کیمیایی که که مدتی به دلیل خونریزی معده در بیمارستان بستری بود بعد از بهبودی فیلمنامه ای قدیمی را جلوی دوربین خواهد برد.

این کارگردان که آخرین ساخته اش “مترول” اخیرا به شبکه خانگی ارائه شد درباره کار تازه اش گفت: آنقدر حالم خوب است که میخواهم فیلم بسازم. “خائن کشی” نام فیلم جدیدم است و برآمده از یکی از طرحهای قدیمی که در مقطعی قصد داشتم آن را بسازم و نشد.
او ادامه داد: فیلمنامه اولیه تغییرات زیادی کرده و تصمیم دارم تا آماده شدن فیلمنامه برای ساخت آن اقدام کنم.

کیمیایی درباره اینکه آیا فیلم جدیدش به جشنواره خواهد رسید یا نه گفت: با توجه به زمان باقیمانده تا فستیوال قطعا به جشنواره نمی رسد.

«خائن کشی» درباره چند رفیق است که در فضایی گانگستری می‌خواهند سر نخ موضوعی حیاتی را پیدا کنند و با افت و خیزهای زیادی مواجه می‌شوند.

قهرمان این فیلم کیمیایی هم مانند کارهای سابقش آدمی عبوس، جسور و با صفاتی مناسب با دنیای آرمانی آقای کارگردان است. این قهرمان قرار است با پوشش گانگستری (کلاه شاپو و پالتو) در این فیلم ظاهر شود که در خیابان‌های تهران دنبال پیدا کردن نشانی برای حل یک موضوع جنایی است.

در این فیلم ته مایه‌ای از خیانت به رفیق، عشق و سیاست وجود خواهد داشت. شنیده می‌شود که تقریبا دو سوم فیلم در خیابان می‌گذرد و کیمیایی که نشان داده از دکور خوشش نمی‌آید، این روز‌ها به فکر پیدا کردن فضاهای واقعی برای لوکیشن‌های اصلی این فیلم است.

کیمیایی دو سال قبل و پیش از ساخت “متروپل” هم به دنبال آن بود که “خائن کشی” را بسازد اما به دلیل پیدا نکردن سرمایه گذار قید کار را زد. در آن هنگام در کنار پولاد کیمیایی از شهاب حسینی، حامد بهداد و فریبرز عرب نیا به عنوان گزینه های ایفای نقش اصلی فیلم نام برده می شد.

اخبار ایران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ