معرفی میزبان لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۳

برای برگزاری لیگ جهانی در سال ۲۰۱۳ میلادی فدراسیون جهانی برای هر کشور دو شهر را در صورت میزبانی آن کشور در نظر گرفته است که ایران ابتدا تهران و سپس شهر زیبای ارومیه را برای کاندیدای برگزاری این تورنمنت جذاب و دیدنی معرفی کرده است.

خبرگزاری مهر: مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از معرفی تهران و ارومیه برای میزبانی مسابقات لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۳ از سوی کشورمان خبر داد.

علی ملااحمدی بعد از ظهر دوشنبه در چهارمین جلسه دبیران کمیته های برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال جوانان آسیا در ارومیه با تبریک راهیابی تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان به جرگه ۱۶ تیم برتر لیگ والیبال جهانی اظهار داشت: برای برگزاری لیگ جهانی در سال ۲۰۱۳ میلادی فدراسیون جهانی برای هر کشور دو شهر را در صورت میزبانی آن کشور در نظر گرفته است که ایران ابتدا تهران و سپس شهر زیبای ارومیه را برای کاندیدای برگزاری این تورنمنت جذاب و دیدنی معرفی کرده است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا در ارومیه و حضور ۱۴ تیم آسیایی، البته با انصراف کویت و پاکستان از ۱۶ تیم اعلام شده را باعث رونق اقتصاد، فرهنگ و ورزش استان عنوان کرد.

ملااحمدی نقش ارومیه در برگزاری مسابقات متعدد والیبال در رده های سنی مختلف ملی را در این شهر در ورود تیم ملی والیبال بزرگسالان به مسابقات لیگ جهانی برجسته خواند و تداوم این روند میزبانی ها را در رشته های دیگر از همکاران و دستگاه های اجرایی استان خواستار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، میزبانی این دوره از مسابقات والیبال را از نظر سخت افزاری بدون مشکل عنوان کرد و در خصوص کفپوش خریداری شده سالن ۳۰۰۰ نفری شهیدان آهندوست که در کشور نظیر آن یک نمونه بیشتر یافت نمی شود را دستور نصب آن بدلیل برگزاری پاره ای از مسابقات در این سالن را در اسرع وقت صادر کرد .

وی با اشاره به تجربه و پتانسیل بالای آذربایجان غربی در امر میزبانی اینگونه مسابقات ابراز امیدواری کرد خبر راهیابی تیم ملی والیبال جوانان ایران در جمع سه تیم راه یافته به لیگ جهانی والیبال جوانان را در پایان این تورنمنت از ورزشگاه زیبای ۶ هزار نفری غدیر ارومیه به تمام نقاط جهان مخابره شود.

در پایان این جلسه دبیران کمیته های برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.  


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ